Polski tancerz u boku Taylor Swift! Mariusz Maniek Kotarski ulubieńcem światowych gwiazd

2019-11-28 10:37 MK
Taylor Swift z polskim tancerzem
Autor: instagram.com/maniekartman

Występ u boku Taylor Swift to jedno z największych marzeń wszystkich tancerzy na całym świecie. Wokalistka uchodzi bowiem za wielką ikonę współczesnej popkultury, a każdy z jej koncertów to dopracowane w nawet najmniejszym szczególe widowisko. Tego zaszczytu dostąpił niedawno polski tancerz! Kim jest Maniek Kotarski, którego bez żadnej przesady można nazywać już ulubieńcem amerykańskich gwiazd muzyki? Sprawdź na ESKA.pl.

Mariusz Maniek Kotarski wystąpił z Taylor Swift na jednej scenie! I to nie byle jakiej! W nocy, z niedzieli na poniedziałek (24/25 listopada 2019), w Stanach Zjednoczonych odbyła się wielka gala muzyczna American Music Awards 2019, która zdaniem krytyków muzycznych, jest jedną z trzech najważniejszych, odbywających się na tamtejszym rynku. Na wydarzeniu pojawiły się największe gwiazdy muzyki. Nie zabrakło Shawna Mendesa i Camili Cabello, Billie Eilish czy też Christiny Aguilery. Wieczór ten z pewnością należał jednak do Taylor Swift. Organizatorzy AMAs postanowili uhonorować osiągnięcia piosenkarki nagrodą dla Artystki Dekady. Ich zdaniem, ten zaszczytny tytuł należał jej się, jak nikomu innemu! Taylor Swift sprzedaje obecnie najwięcej płyt spośród amerykańskich wokalistek, każdy jej singiel tygodniami okupuje czołowe miejsca na światowych listach przebojów, a jej trasy koncertowe generują zyski liczone w setkach milionów dolarów. Z tej okazji, autorka hitu You Need To Calm Down wykonała na scenie medley swoich najpopularniejszych utworów. Nie zabrakło nieśmiertelnych klasyków, takich jak Love Story, I Knew You Were Trouble, Blank Space czy Shake It Off czy też pochodzących z najnowszej płyty The Man oraz Lover. Gwiazda nie wystąpiła na gali sama. Towarzyszyli jej profesjonalni tancerze, w tym jeden z Polski - Mariusz Maniek Kotarski.

Mariusz Maniek Kotarski - kim jest tancerz gwiazd?

O możliwości wystąpienia u boku tak wielkiej artystki jak Taylor Swift, Mariusz Maniej Kotarski poinformował na swoim Instagramie. Tancerz opublikował urocze zdjęcie z Taylor zrobione za kulisami wielkiej gali American Music Awards. Wspólne show gwiazdy, Polaka i pozostałych tancerzy oglądały tacy artyści jak Selena Gomez, Billie Eilish czy Christina Aguilera!

To nie pierwszy raz, kiedy Maniek Kotarski zaimponował swoimi umiejętnościami światowej gwieździe. Profesjonalista mieszkający obecnie w Stanach Zjednoczonych współpracował między innymi ze wspomnianą Xtiną czy też Camilą Cabello. Wcześniej, polska publiczność mogła kojarzyć go z gościnnych występów u boku Margaret oraz Dody, która wyraziła swoją dumę w komentarzu pod jego zdjęciem z Taylor.

Taylor Swift w Polsce 2020

W przyszłym roku Taylor Swift po raz pierwszy wystąpi w Polsce. Koncert wokalistki odbędzie się w ramach festiwalu Open'er Festival już 3 lipca. Czy Mariusz Maniek Kotarski wyruszy z gwiazdą w trasę i odwiedzi swój rodzinny kraj? Tego jeszcze nie wiadomo. Istnieje jednak na to spora szansa, bo podczas występu na AMA 2019 poradził sobie doskonale. Zobaczcie wideo poniżej.

Najnowsze