Maciej Musiał

i

Autor: AKPA

tylko u nas

"Taniec z gwiazdami". To dlatego Maciej Musiał nie prosi widzów o głosy!

2024-04-23 11:52

Widzowie "Tańca z gwiazdami" zauważyli, że Maciej Musiał, jako jedyny z uczestników, nie zachęca do głosowania na niego w swoich mediach społecznościowych. Dlaczego? Zapytaliśmy go o to wprost.

Maciej Musiał awansował do półfinału "Tańca z gwiazdami". Mimo tego że aktor dwukrotnie znalazł się już w strefie zagrożenia, ostatecznie pokonując liczbą zdobytych głosów Krzysztofa Szczepaniaka i Sarę Janicką, wciąż nie nakłania obserwatorów do głosowania na niego za pośrednictwem mediów społecznościowych. Dlaczego? Przecież pozostali uczestnicy "Tańca z gwiazdami" regularnie relacjonują przebieg prób i przypominają o tym, jak ważne jest wysyłanie sms-ów oraz oddawanie głosów za darmo poprzez oficjalną aplikację formatu. Za kulisami ostatniego odcinka "TzG" zapytaliśmy Maćka, z czego wynika ten odnotowany przez widzów brak chęci do promowania się w social mediach. Aktor z uśmiechem wyjaśnił, że wychodzi z założenia, iż jeśli ktoś faktycznie ogląda program i widzi efekty jego całotygodniowej pracy na parkiecie, to sam podejmie decyzję o wysłaniu sms-a o treści "12". 

Maciej Musiał ma siostrę. Wcześniej o niej nie wspominał!

To dlatego Maciej Musiał nie prosi o głosy w "Tańcu z gwiazdami"

Maciej Musiał nie namawia do głosowania

Można by pomyśleć, że Maćkowi nie zależy na zwycięstwie w "Tańcu z gwiazdami". Nic bardziej mylnego! Aktor sumiennie przygotowuje się do kolejnych odcinków programu, co znajduje swoje odzwierciedlenie w przyznawanych przez jurorów notach. Ci, podobnie do widzów, zauważają poczynione pod okiem Darii Syty postępy. Zapytany o to, dlaczego jako jedyny uczestnik "TzG" nie namawia do głosowania na siebie w mediach społecznościowych, Maciej wyznał:

Dzisiaj wrzuciłem, bo wiedziałem, że gdybyśmy odpadli, to mogłoby to dotknąć mamę. Jakoś mam takie poczucie, że jak ktoś nas widzi i chce zagłosować, to może to zrobić.