Maciej Musiał

i

Autor: AKPA

tylko u nas

Maciej Musiał ma siostrę. Wcześniej o niej nie wspominał!

2024-04-22 16:20

Maciej Musiał rzadko mówi o swoim życiu prywatnym. Aktor nie ukrywa jednak, że ma bardzo bliskie relacje ze swoimi rodzicami. Jak udało nam się dowiedzieć, 29-latek może też liczyć na wsparcie ze strony swojej przyrodniej siostry. Tylko u nas wyznał, że była ona obecna na nagraniach do "Tańca z gwiazdami".

Maciej Musiał nigdy nie ukrywał, że jest bardzo rodzinną osobą. Aktor z czułością opowiada nie tylko o swoim nieżyjącym już dziadku, który był żołnierzem AK, ale również o rodzicach, za sprawą których zainteresował się aktorstwem. W ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" 29-latek spełnił marzenie swoje oraz swojej mamy Anny i to właśnie z nią zatańczył nagrodzonego najwyższymi notami od jurorów jive'a. Dumna z siebie i syna kobieta poinformowała nawet przed kamerami, że w czerwcu tego roku ponownie stanie na ślubnym kobiercu. Rodzice Maćka, co nie jest żadną tajemnicą, rozwiedli się w 2014 roku, ale mimo rozstania wciąż są wielkim oparciem dla swojej pociechy. I choć aktor jest jedynym owocem związku pani Anny i pana Andrzeja, to wcale nie jest jedynakiem. Jak wyznał w rozmowie z ESKA.pl, ma przyrodnią siostrę, która również wspierała go na widowni "Tańca z gwiazdami". O tym fakcie z jego życia wiedziało do tej pory niewiele osób.

Co Maciej Musiał sądzi o Julii Wieniawie w „Mam talent”? Padło konkretne wyznanie!

To dlatego Maciej Musiał nie prosi o głosy w "Tańcu z gwiazdami"

Maciej Musiał ma siostrę

Do tej pory wiele osób myślało, że Maciej Musiał jest jedynakiem. Zapytany przez nas o to, czy marzyło mu się kiedyś posiadanie rodzeństwa, nawiązał do lat spędzonych w serialu "Rodzinka.pl".

Mam Adama Zdrójkowskiego, mam Mateusza Pawłowskiego, mam wspaniałe rodzeństwo, traktuję ich jak braci - powiedział ze śmiechem.

Po chwili wyznał też, że ma przyrodnią siostrę, która jest dla niego sporym wsparciem. W ubiegłym tygodniu kibicowała mu za kulisami "Tańca z gwiazdami".

I mam siostrę przyrodnią. Mam wspaniałą siostrę, która zresztą też tu była tydzień temu - dodał.