Taniec z gwiazdami - internauci oburzeni eliminacją Kingi Sawczuk! "Powinna być w finale"

2021-09-28 11:12
Kinga Sawczuk
Autor: Youtube.com/Polsat

Taniec z gwiazdami wywołuje wiele emocji wśród widzów Polsatu. W ostatnim odcinku doszło do eliminacji, której nikt się nie spodziewał. Z programem pożegnała się influencerka Kinga Sawczuk, która uważana była za jedną z faworytek tanecznego show. Ta decyzja nie spodobała się internautom, którzy wspierają 20-latkę.

Taniec z gwiazdami - internauci oburzeni eliminacją Kingi Sawczuk! "Powinna być w finale". Nowa edycja Taniec z gwiazdami była bardzo wyczekiwana przez fanów tego formatu. Za nami już pięć odcinków i każdy z nich wywołuje wiele emocji wśród widzów. Szczególnie dużo było ich w ostatnim odcinku, który był bardzo rodzinny. Gwiazdy wystąpiły ze swoimi bliskimi. Jednak nie jest to jedyny powód. Wiele kontrowersji wywołał rezultat. Decyzją widzów i jurorów z programem pożegnała się popularna influencerka Kinga Sawczuk, która uważana była za jedną z faworytek do finału. W piątym odcinku wykonała swój najsłabszy taniec, ale nikt nie spodziewał się, że skończy się to eliminacją. Zaskoczeni byli nie tylko Kinga i jej partner Kuba Lipowski, ale także jurorzy. Nie zabrakło też komentarzy internautów, którzy byli oburzeni werdyktem.

Taniec z gwiazdami - te występy przeszły do historii!

Taniec z gwiazdami - Kinga Sawczuk odpada. Reakcje internautów

"Niestety niesprawiedliwy werdykt. Kinga była pewniakiem do finału", "Strasznie niesprawiedliwy werdykt. Szkoda mi dziewczyny. Widać, że wkładała w ten taniec całe serce", "Bez żartów, potencjalna finalistka", "To jakiś żart", "Parodia, Kinga tańczyła na miano finału" - to tylko niektóre z wielu komentarzy, które można przeczytać na Instagramie Tańca z gwiazdami. Kingę wsparli też celebryci, między innymi Rafał Maserak, Dawid Kwiatkowski i Mateusz Maga.

Sonda
Co sądzisz o eliminacji Kingi Sawczuk?

Taniec z gwiazdami 2021 - kiedy oglądać?

Taniec z gwiazdami 2021 powrócił wcześniej niż zawsze. Premierowy odcinek został wyemitowany już 30 sierpnia. Teraz show można będzie oglądać w każdy poniedziałek o godzinie 20:00. Odcinki dostępne są także na stronie internetowej polsatgo.pl.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze