Taniec z Gwiazdami

i

Autor: materiał prasowy Polsat

Taniec z gwiazdami 2022 - nowa edycja. Kiedy premiera? Kto wystąpi w programie?

2022-08-01 14:01

Taniec z gwiazdami już wkrótce powróci do polskiej telewizji. Wiadomo już, że kiedy premiera nowej edycji. Fani tanecznego show już się zastanawiają, kiedy pojawią się nowe odcinki oraz jakie gwiazdy zmierzą się ze sobą na parkiecie. Co wiadomo na temat 13. sezonu? Mamy dla was najważniejsze informacje.

Taniec z gwiazdami to prawdziwy klasyk wśród programów rozrywkowych w Polsce. Widzowie z zainteresowaniem obserwują rozwój tanecznych umiejętności uczestników i trzymają kciuki za swoich faworytów. W 2021 roku zakończyła się 25. edycja, w której zwycięzcą okazał się aktor Piotr Mróz, któremu towarzyszyła tancerka Hanna Żudziewicz. Fani Tańca z gwiazdami już myślą o kolejnej edycji. Wiadomo, że taka powstanie. Rozpoczęły się już przygotowania do wielkiej premiery. Są także informacje na temat uczestników. Kto zatańczy na parkiecie? Kiedy pierwszy odcinek 13. edycji? Sprawdź niżej.

ZOBACZ TAKŻE: Taniec z gwiazdami - kto wygrał poprzednie edycje? Lista wszystkich zwycięzców programu

Taniec z gwiazdami - te występy przeszły do historii!

Taniec z gwiazdami 2022 - PREMIERA

Kiedy odbędzie się wielka premiera 13. edycji programu Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami? Tej informacji poszukują fani słynnego show. Dokładna data jest już jeszcze znana. Wiadomo, że pierwszy odcinek zobaczymy w poniedziałek 29 sierpnia.

ZOBACZ TAKŻE: Taniec z gwiazdami 2022 - Krzysztof Rutkowski uczestnikiem nowej edycji? Wiadomo, ile ma dostać za udział!

Taniec z gwiazdami 2022 - UCZESTNICY