Taniec z gwiazdami 2021 - to oni wygrają finał?! Ten wynik nie pozostawia wątpliwości!

2021-10-25 11:00
Taniec z gwiazdami
Autor: WBF

Taniec z gwiazdami 2021 to program, który wywołuje wiele emocji wśród widzów. Od kilku tygodni możemy oglądać zmagania celebrytów na parkiecie w towarzystwie profesjonalnych tancerzy. W grze pozostały już tylko dwie pary. Kto powinien zdobyć Kryształową Kulę? Wydaje się, że sprawa jest już przesądzona!

Taniec z gwiazdami 2021 - to oni wygrają finał?! Ten wynik nie pozostawia wątpliwości! To najpopularniejszy program typu talent show w naszym kraju. Od wielu lat polskie gwiazdy zmagają się na parkiecie z profesjonalnymi choreografiami. W 2021 program Taniec z gwiazdami powrócił po dłuższej przerwie. Polsat postanowił zmienić dzień transmisji na poniedziałek i rozpoczął show już w sierpniu. W związku z tym zbliżamy się już do wielkiego finału. W ostatecznej rywalizacji o Kryształową Kulę zmierzą się Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz oraz Kajra i Rafał Maserak. Kto powinien wygrać? Takie pytanie kilka dni temu zadaliśmy w naszej ankiecie. Znamy już wynik! Kto wygra Taniec z gwiazdami według czytelników ESKA.pl?

Taniec z gwiazdami - te występy przeszły do historii!

Taniec z gwiazdami 2021 - faworyci ESKA.pl

Wyniki ankiety na stronie ESKA.pl nie pozostawiają wątpliwości. Wydaje się, że finał tegorocznej edycji Tańca z gwiazdami ma jednoznacznych faworytów. Aż 79% wszystkich głosów zdobyli Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz. Czy to oznacza, że na pewno zdobędą nagrodę? Przekonamy się na koniec wielkiego finału.

Taniec z gwiazdami - ankieta
Autor: ESKA.pl

Taniec z gwiazdami 2021 - FINAŁ

Taniec z gwiazdami 2021 zbliża się do końca. Przed nami już tylko jeden odcinek tegorocznej edycji, czyli wielki finał. Odbędzie się on w poniedziałek 25 października. Podobnie jak poprzednie odcinki, będzie można go obejrzeć na antenie głównego kanału Polsatu. Początek transmisji o godzinie 20:00.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze