Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz zatańczą razem! To kolejna para Tańca z gwiazdami 2021

2021-08-09 9:23 kp
Piotr Mróz
Autor: WBF

Poznaliśmy już większość par Tańca z gwiazdami 2021. Kolejną parą ujawnioną przez twórców show są Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz. Partnerka aktorka nie ukrywa, że widzi w nim naprawdę spory, taneczny potencjał! Nie ma wątpliwości, że ta para będzie bardzo intensywnie walczyła, by trafić do finału. Zobaczcie, jak wyglądają razem!

Fani Tańca z gwiazdami już czekają na jesienną edycję show. Program wystartuje za kilka tygodni, a wystąpi w nim wiele gwiazd sieci oraz takie rozpoznawalne osoby jak Izabela Małysz czy Oliwia Bieniuk. Wśród uczestników znalazł się też aktor Piotr Mróz. Właśnie poznaliśmy jego partnerkę.

Od wielu dni na profilach Tańca z gwiazdami 2021 poznajemy kolejne pary jesiennej edycji show. Gwiazdy i ich partnerzy nagrywają razem zabawne filmiki, w których przedstawiają swój team. Po Oliwii Bieniuk, która zatańczy z Michałem Bartkiewiczem czy Izie Małysz, której partnerem został Stefano Terrazzino, przyszedł czas na Piotra Mroza.

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK

Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz parą

Partnerką Piotra Mroza w Tańcu z gwiazdami 2021 została Hania Żudziewicz. Tancerka ma na koncie jedno zwycięstwo - w 6. edycji Tańca z gwiazdami w Polsacie zdobyła Kryształową Kulę w duecie z Robertem Wabichem. Czy powtórzy ten sukces z Piotrem Mrozem? Już dziś internauci zauważają, że aktor ma spore taneczne zacięcie. Na video ze wspólnego treningu całej ekipy, które trafiło na Instagram programu, można było zauważyć, że Piotr Mróz całkiem nieźle sobie radzi!

Zobaczcie go z jego partnerką!

NAJNOWSZE