Taniec z Gwiazdami 2015: uczestnicy. Kim są gwiazdy Tańca z Gwiazdami 2015 na ESKA.pl [VIDEO]

2015-03-06 20:52
Taniec z Gwiazdami
Autor: fot. logo programu Taniec z Gwiazdami

Lista uczestników Tańca z Gwiazdami 3 krąży już po sieci. Zobaczcie na ESKA.pl, jakie gwiazdy zatańczą w Tańcu z Gwiazdami 2015 na Polsacie. Wśród uczestników nowej edycji Dancing With The Stars nie zabrakło oczywiście artystów muzycznych!

Uczestnicy Tańca z Gwiazdami 3 już znani! W sieci pojawiła się lista uczestników Tańca z Gwiazdami 2015 i wzbudza wiele emocji. Odpowiedź na pytanie, kto zatańczy w nowej edycji Tańca z Gwiazdami, podał serwis Plejada. 12 nazwisk to niekoniecznie pierwszoligowe gwiazdy polskiego show-biznesu, stąd mnóstwo zapytań o skład show. W szeroko komentowanej 12-stce nie zabrakło przedstawicieli rynku muzycznego. Są to Tatiana Okupnik i Norbi.

Tak prezentują się gwiazdy Tańca z Gwiazdami 2015:

PANIE - Ada Fijał, Ewa Kasprzyk, Sylwia Juszczak, Tatiana Okupnik, Julia Pogrebińska i Kamila Szczawińska

PANOWIE - Norbi, Krzysztof Wieszczek, Wojtek Brzozowski, Łukasz Garlicki, Grzegorz Łapanowski i Marcin Najman

Najbardziej wyczekiwane muzyczne wydarzenia 2015: płyty, koncerty, festiwale...

Kto Waszym zdaniem ma największe szanse na wygraną 3. edycji Tańca z Gwiazdami na Polsacie? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach. Program do ramówki stacji wraca wiosną 2015 roku.

JB

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze