Roxie Węgiel

i

Autor: YouTube/Roxie Węgiel

NOWY TELEDYSK

Takiego teledysku Roksana Węgiel jeszcze nie miała! Jest bardzo kobieco i odważnie

2023-03-31 13:48

W dniu premiery krążka 13+5 Roksana Węgiel zaprezentowała fanom teledysk do najnowszego singla go promującego. W klipie do piosenki Jak na filmach artystka daje się poznać z zupełnie innej, znacznie dojrzalszej strony. Gwiazda polskiej sceny ostatecznie zerwała z wizerunkiem grzecznej dziewczynki.

Roksana Węgiel skończyła 18 lat. Wokalistka postanowiła świętować wejście w dorosłość, wydając drugi album studyjny. Płyta 13+5 ukazała się na rynku 31 marca, a jej zawartość mocno zaskoczyła wielbicieli. Najnowsze dzieło piosenkarki znacznie odbiega bowiem od tego, co zaserwowała nam na swoim debiutanckim wydawnictwie z 2019 roku. Roxie jako artystka znacznie ewoluowała. Dziś nie boi się stawiać granic i głośno mówić tego, co myśli. W dniu premiery longplaya na oficjalnym kanale wokalistki na YouTubie zadebiutował klip zrealizowany do trzeciego już singla promującego wydawnictwo. Mowa o utworze Jak na filmach, w którym gwiazda ostatecznie rozlicza się z przeszłością. To właśnie w tym kawałku pada wulgarne słowo na "K" i to właśnie w nim Roxie nawiązuje do hitów Anyone I Want To Be i MVP. Nakręconego do niego wideoklipu nie powstydziłyby się natomiast Britney Spears i Beyonce.

Roksana Węgiel nagrała piosenkę o Bogu! Szczery tekst chwyta za serce

Pokazaliśmy Roksanie Węgiel jej stare nagrania. Reakcja? Bezcenna!

Roksana Węgiel - teledysk

Najnowszy klip Roxie Węgiel wbija w fotel. Tak odważnie i kobieco jeszcze nie było! Wokalistka nie ukrywa, że jest zmęczona postrzeganiem jej jako dziecka, którym była, gdy rozpoczynała przygodę z show-biznesem. W trwającym niespełna 3 minuty teledysku widzimy piosenkarkę wystylizowaną na siebie z początków kariery, ciągnącą na łańcuchu pluszowe misie - symbol dzieciństwa. W pewnym momencie kadr się zmienia, a Roxie kroczy w stronę kamery w koronkowym body, otoczona tancerkami. Odważnych stylizacji jest więcej!

Zanim znów napiszą, że makijaż mam za mocny. Anyone I want to be, to o co, k*rwa, chodzi? O co chodzi wam? Patrzy cały kraj. 18 lat. Jak popełnię błędy, to odpowiem za nie sama ja - śpiewa.

Na odbywającym się dzień wcześniej odsłuchu płyty 13+5 artystka sama wyznała, że Jak na filmach to powiew świeżości w jej katalogu. Podoba wam się droga, którą obrała? My jesteśmy na tak!

Sonda
Podoba ci się nowy, dojrzalszy wizerunek Roxie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE