Roksana Węgiel

i

Autor: Fot. Dorota Szulc

Roksana Węgiel nagrała piosenkę o Bogu! Szczery tekst chwyta za serce

2023-03-31 11:00

Roksana Węgiel zaprezentowała światu swój długo wyczekiwany album studyjny 13+5. Na płycie, która stanowi zapis przemyśleń dorastającej na oczach całej Polski artystki muzycznej, znalazła się między innymi kompozycja Ufam ci poświęcona jej relacji z Bogiem. Roxie po raz kolejny dała świadectwo swojej wiary.

Po blisko czterech latach od wydania debiutanckiego krążka Roksana Węgiel zaserwowała fanom jego następcę. Album zatytułowany 13+5 trafił do sprzedaży 31 marca, a jego zawartość może mocno zaskoczyć wielbicieli talentu piosenkarki. Pełnoletnia już gwiazda polskiej sceny muzycznej zaprezentowała bowiem kompletne dzieło, w którym, oprócz nowoczesnych brzmień inspirowanych muzyką lat 80. i 90. XX wieku, uwagę zwracają bezpośrednie, szczere, a momentami nawet mocne teksty. 13+5 to manifest dorosłej kobiety, która przez pięć lat spędzonych na świeczniku mocno ewoluowała i nauczyła się stawiać granice. Nie jest tajemnicą, że wiara w Boga to ważny element tożsamości Roxie. Wokalistka po raz kolejny dała jej świadectwo, nagrywając utwór o wymownym tytule Ufam ci. Słowa piosenki mocno chwytają za serce.

Roksana Węgiel przeklina i rapuje w nowej piosence. Wymowny tekst utworu

Roksana Węgiel szczerze o chłopaku. Nie przeszkadza jej różnica wieku!

Roksana Węgiel - piosenka o Bogu

Nowa płyta Roxie jest już dostępna wszędzie. Na krążku znalazło się w sumie 13 kawałków, a jeden z nich, Ufam ci, jest poświęcony jej relacji z Bogiem. Artystka dziękuje w nim Stwórcy za okazywane na przestrzeni lat wsparcie.

I kiedy stoisz przy mnie, nawet jasny mrok. Zła się nie ulęknę, w sercu słyszę: Ufam, ufam, ufam ci - śpiewa.

Piosenkarka nie ukrywa, że dorastanie w świetle jupiterów nie było dla niej łatwe, a wiara w Boga pozwoliła jej pozostać sobą. 

Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE