gwiazdy

Tak wyglądała Agnieszka Kotońska na początku kariery w "Gogglebox". To jedna z największych metamorfoz w historii polskiej TV!

2024-07-01 16:39

Agnieszka Kotońska może pochwalić się jedną z najbardziej spektakularnych metamorfoz w historii polskiej telewizji. Gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem" sama nie dowierza, gdy widzi swoje zdjęcia z przeszłości. Pamiętacie, jak wyglądała na początku medialnej drogi? Aż trudno uwierzyć, że to ta sama osoba.

Metamorfoza Agnieszki Kotońskiej jest jedną z największych, jakie jest nam dane obserwować w polskim show-biznesie. Patrząc na stare zdjęcia gwiazdy "Gogglebox", aż trudno uwierzyć, że to ta sama osoba. Rodzina Kotońskich związana jest z formatem od samego początku jego istnienia, czyli od 2014 roku. To właśnie m.in. dzięki nim produkcja odniosła tak spektakularny sukces. Na przestrzeni lat widzowie TTV mogli nie tylko słuchać ich komentarzy, ale również obserwować, jak Agnieszka Kotońska staje się coraz piękniejsza. Sama gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" surowo ocenia swój wygląd sprzed lat. W jednym z wywiadów nazwała samą siebie... wieśniarą!

Początki były śmieszne. Jak oglądam te pierwsze odcinki, to taka wieśniara siedziała na tej kanapie. Wydawało mi się, że na początku to było fajne, te różowe włosy, popalone od tego blondu, nawalone wszystkiego i niczego - powiedziała w rozmowie z "Faktem".

Kotońska zmieniła nie tylko fryzurę i styl ubierania, ale również mocno schudła. W 2017 roku ważyła 106 kilogramów.

Krzysztof Radzikowski z "Gogglebox przed telewizorem" ponownie został ojcem. Zdradził płeć i imię pociechy

Jak zmienili się uczestnicy programu "Gogglebox. Przed telewizorem"?

Agnieszka Kotońska kiedyś

Patrząc na stare zdjęcia Agnieszki Kotońskiej, aż trudno uwierzyć, że to ta sama osoba. Zmiana nawyków żywieniowych w połączeniu z ćwiczeniami zrobiły swoje. Gwiazda programu "Gogglebox" przeszła niesamowitą metamorfozę - jedną z największych w historii polskiego show-biznesu. Nie dość, że całkowicie zmieniła styl ubierania się, to jeszcze pozbyła się aż 40 kilogramów.

Sama podjęłam walkę, bez żadnego trenera, bez pomocy, zaczęłam metamorfozę! Codziennie odpalałam YouTube i krok po kroku walczyłam. Wierzyłam sama w siebie i się udało - opowiadała serwisowi Jastrząb Post.

Zobaczcie, jak się zmieniała. Pamiętacie jej początki w telewizji?

Listen on Spreaker.