Simon Cowell i Sara James

i

Autor: Universal Music Polska Simon Cowell i Sara James w America's Got Talent.

Tak Sara James przygotowuje się do finału America’s Got Talent! Dobra zabawa za kulisami

2022-09-09 12:54

Już tylko dni dzielą nas od wielkiego finału 17. edycji programu America's Got Talent, w którym udział bierze polska wokalistka Sara James. Artystka cały czas jest w Stanach Zjednoczonych, gdzie przygotowuje wielkie show. Za pośrednictwem Instagrama pochwaliła się, jak spędza czas między kolejnymi próbami.

Finał amerykańskiego Mam talent zbliża się wielkimi krokami. Siedemnasta edycja show jest o tyle interesująca, że udział w niej bierze doskonale znana polskiej publiczności Sara James. Zwyciężczyni The Voice Kids 4 i laureatka drugiego miejsca na Eurowizji Junior 2021 zachwyciła publiczność na całym świecie, a zasiadający w jury Simon Cowell zdecydował się nagrodzić jej występ na castingu złotym przyciskiem, tym samym zapewniając Sarze pewne miejsce w półfinale. I na drugim etapie programu artystka nie zawiodła, brawurowo wykonując wielki hit Rocketman z repertuaru Eltona Johna. W przerwach między próbami do wielkiego finału AGT Sara James korzysta z uroków Los Angeles. Sprawdźcie, jak gwiazda relaksuje się przed bardzo ważnym dla niej występem.

Z kim walczy Sara James w America's got Talent. Jej największy rywal też jest w finale!

Roksana Węgiel o występie Sary James w AGT

Sara James przed finałem AGT

14-letnia wokalistka przygotowuje się do występu w finale America's Got Talent, jednak znajduje też czas na relaks i zabawę. Za pośrednictwem Instagrama i TikToka Sara James pokazała, jak spędza czas w Los Angeles. Nie obyło się bez wizyty na plaży, w Beverly Hills czy pamiątkowego zdjęcia za stołem jurorów AGT. Finały America's Got Talent zaplanowano na 13 i 14 września. Będziecie oglądać?

Sonda
Sara James wygra America's Got Talent?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE