gwiazdy

Tak mieszka Paulina Sykut-Jeżyna. Sporych rozmiarów taras robi wrażenie!

2024-05-25 10:19

Paulina Sykut-Jeżyna jest jedną z najbardziej lubianych polskich prezenterek telewizyjnych. Od lat z powodzeniem prowadzi największe hity telewizji Polsat. Aktualnie możemy oglądać ją w "Tańcu z gwiazdami". Elegancka Sykut-Jeżyna może pochwalić się przepięknymi wnętrzami. Zobaczcie, jak mieszka uwielbiana gwiazda TV.

Jak mieszka Paulina Sykut-Jeżyna? Prezenterka telewizyjna może pochwalić się przepięknymi wnętrzami. Prowadząca "Taniec z gwiazdami" już od lat zachwyca nas swoim stylem, wdziękiem i elegancją. Widzowie wprost ją uwielbiają. Aż trudno wyobrazić sobie flagowy format telewizji Polsat bez Sykuty-Jeżyny w roli prowadzącej. Gwiazda TV ma na swoim koncie prowadzenie rozmaitych imprez plenerowych, m.in. "Polsat SuperHit Festiwal", ale również "Wybory Miss" czy "Must Be The Music". Nie wszyscy wiedzą jednak o tym, że zanim Paulina stała się jedną z topowych polskich prezenterek, dała poznać się widzom stacji już wcześniej, biorąc udział w programie "Idol". W życiu prywatnym Paulina Sykut-Jeżyna jest szczęśliwą żoną i mamą. Dziennikarka może pochwalić się też przepięknymi wnętrzami. Zobaczcie, jak mieszka jedna z topowych gwiazd ekranu.

Paulina Sykut-Jeżyna w nowych zębach. Biel bije po oczach

Rafał Maserak o tańcu Dagmary i Conana: "Nie wiem, co tu by się działo"

Tak żyje Paulina Sykut-Jeżyna

Paulina Sykut-Jeżyna wraz z mężem Piotrem i córką Różą zamieszkują piękny apartament w samym centrum Warszawy. Prezenterka regularnie zamieszcza w mediach społecznościowych zdjęcia z mieszkania. Wrażenie robi imponujących rozmiarów balkon, na którym nie brakuje roślin. Prezenterka nie tylko na nim wypoczywa, ale również ćwiczy. Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii.

Quiz. "Taniec z gwiazdami". Co wiesz o 14. edycji?

Pytanie 1 z 10
Kto otworzył 14. edycję "TzG" swoim występem?