Paulina Sykut-Jeżyna

i

Autor: AKPA

gwiazdy

Dziś Paulina Sykut-Jeżyna jest gwiazdą Polsatu. Lata temu startowała w… Idolu. Tak wyglądała jako 22-latka

2024-05-25 10:19

Paulina Sykut-Jeżyna jest dziś czołową gwiazdą telewizji Polsat. To właśnie ona od lat prowadzi najpopularniejsze formaty stacji, między innymi powracający na antenę po dwóch latach "Taniec z gwiazdami". Zanim zaczęła prowadzić hitowe produkcje, sama brała udział w jednej z nich. Mało kto wie o tym, że jako 22-latka marzyła o karierze wokalnej i pojawiła się w "Idolu".

Paulina Sykut-Jeżyna jest jedną z największych gwiazd telewizji Polsat. Dziennikarka i prezenterka telewizyjna od lat prowadzi najpopularniejsze formaty stacji, między innymi "Taniec z gwiazdami". Sykut-Jeżyna przez lata prowadziła też muzyczne show Polsatu "Must Be The Music. Tylko muzyka", w którym debiutowali między innymi Kaśka Sochacka, LemON, Enej czy Piękni i Młodzi. Mało kto pamięta o tym, że Paulina Sykut-Jeżyna sama ma na swoim koncie udział w polsatowskim talent show, a mianowicie w "Idolu". Przyszła gwiazda stacji pojawiła się na castingu do cieszącego się wówczas ogromną popularnością programu w wieku 22 lat i zrobiła piorunujące wrażenie na jurorach. Artystka pojawiła się w II edycji show, którą wygrał uznany dziś przez branżę fonograficzną Krzysztof Zalewski. Co ciekawe, jedną z uczestniczek tamtego "Idola" była też odnosząca sukcesy w Hollywood Joanna Kulig. To stare nagranie może was zaskoczyć! Niewiele osób wiedziało, że prowadząca "Taniec z gwiazdami" ma taki głos.

Zobacz też: Roksana Węgiel o trudnych początkach z Kevinem. To dlatego zdecydowała się na ogłoszenie związku!

Roksana Węgiel o trudnych początkach z Kevinem

Paulina Sykut-Jeżyna w "Idolu"

Program "Idol" był swego czasu fenomenem. Program, w jury którego zasiadał min. Kuba Wojewódzki, wylansował wiele gwiazd polskiej sceny muzycznej. To właśnie w nim swoje pierwsze kroki stawiali między innymi Monika Brodka, Ania Dąbrowska czy wspomniany Krzysztof Zalewski. Niewielu pamięta dziś o tym, że swoich sił w kultowym talent show próbowała też 22-letnia wówczas Paulina Sykut. Studentka kulturoznawstwa z Puław zgłosiła się na casting do drugiej edycji. Mimo dobrego głosu i pochwał od jurorów nie udało jej się jednak zakwalifikować do 10 najlepszych. Zobaczcie, jak wyglądała Sykut-Jeżyna za czasów udziału w "Idolu". Ciekawe, czy pomyślała wtedy, że będzie kiedyś gwiazdą Polsatu.