gwiazdy

Tak kiedyś wyglądała partnerka Marcina Hakiela. Mamy stare zdjęcie Dominiki. Już wtedy zachwycała urodą

2024-06-24 11:21

Za sprawą związku z Marcinem Hakielem do tej pory "tajemnicza Dominika" wypłynęła na szerokie wody polskiego show-biznesu i jak widać, doskonale odnajduje się w roli celebrytki. Kobieta ogłosiła na ściance, że spodziewa się dziecka, a teraz podzieliła z obserwatorami zdjęciem sprzed kilkunastu lat. Tak wyglądała świeżo po wejściu w dorosłość.

Marcin Hakiel i Dominika szybko stali się jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Po rozwodzie z Katarzyną Cichopek, która tworzy szczęśliwy związek z Maciejem Kurzajewskim, tancerz długo nie mógł znaleźć szczęścia u boku żadnej kobiety. Gdy trafił na Dominikę, szybko poczuł, że to jest to. Kobieta, choć początkowo nie zdradzała swojej tożsamości i raczej unikała ścianek, dziś jest aspirującą celebrytką, która nawet ciążę ogłosiła podczas jednej z imprez branżowych, chętnie pozując do zdjęć z wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem. Partnerka Marcina Hakiela coraz częściej udziela się też w mediach społecznościowych, dając się lepiej poznać stale powiększającej się liczbie obserwatorów. W niedzielę wieczorem Dominika pozwoliła sobie na sentymenty i puściła oczkiem w stronę przeszłości. Na stories przyszłej mamy pojawiło się jej zdjęcie z czasów, gdy ledwo co weszła w dorosłość. Na opublikowanej fotografii Dominika ma 18 lat. Już wtedy zachwycała swoją urodą.

Marcin Hakiel pochwalił zdjęciami z ciężarną Dominiką. Fani aż pieją z zachwytu

Marcin Hakiel już po ślubie?! Ciężarna Dominika chlapnęła o jedno słowo za dużo

Partnerka Marcina Hakiela kiedyś

Dominika coraz lepiej czuje się w roli celebrytki i dba o to, by osoby, które zaglądają na jej profil na Instagramie, dostawały ciekawy content. Tym razem partnerka Marcina Hakiela uraczyła obserwatorów zdjęciem z przeszłości, a dokładnie sprzed 13 lat, gdy weszła w dorosłość.

Ja 18-ka. Proszę nie oceniać mojej miny, słońce raziło mnie w oczy - napisała, dołączając zdjęcie w bikini.

Przyznacie, że już wtedy zachwycała urodą.

Dominika pokazała zdjęcie z przeszłości

i

Autor: screen z Instagrama @_de_bonbon_