sesja

Marcin Hakiel pochwalił zdjęciami z ciężarną Dominiką. Fani aż pieją z zachwytu

2024-06-04 15:54

O Marcinie Hakielu i jego partnerce Dominice było ostatnio dosyć głośno. Najpierw plotkowano o ślubie, a teraz to. Okazało się, że Dominika jest w ciąży, a Marcin Hakiel znowu zostanie tatą. Para pochwaliła się uroczymi zdjęciami, na których nie brakuje miłości i dumy z bycia przyszłymi rodzicami. Fani oszaleli w komentarzach!

Po burzliwej relacji Hakiela przyszedł wreszcie spokój. Tancerz jest w szczęśliwym związku z Dominiką. Fani od dłuższego czasu plotkują o ich ślubie i całej ceremonii. Para zamiast zdementować te plotki, dolała tylko oliwy do ognia. Okazało się, że Dominika jest w ciąży, a Marcin Hakiel zostanie tatą trzeci raz. Przyszły tata nie wyklucza jednak, że być może urodzą się bliźniaki. Razem z Dominiką pochwalili się efektami "sesji ciążowej" na Instagramie. Wystarczyły dwa urocze zdjęcia, by pod postem pojawiła się lawina komentarzy, a fani oszaleli z zachwytu. Nic dziwnego, powód do radości i zachwytu jest bowiem ogromny!

Marcin Hakiel opublikował zdjęcia z sesji ciążowej

Marcin Hakiel i jego partnerka Dominika to jedna z najgorętszych par show-biznesu, w ostatnim czasie. Na jednym z eventów przypadkowo wydało się, że oboje spodziewają się dziecka. Skoro ten fakt ujrzał już światło dzienne, to para postanowiła pochwalić się nowymi zdjęciami. Na Instagramie Marcina Hakiela pojawił się uroczy post. Pod wpisem pojawiła się lawina komentarzy, a fani nie kryją swojego zachwytu. "Dużo szczęścia i miłości. Gratuluję serdecznie.", "Pięknie …..naturalni , szczęśliwi, nic na pokaz , rzadko dzisiaj spotykane . Serdecznie gratuluję", "Bądźcie szczęśliwi", "Gratulacje", "Dużo szczęścia dla Was i zdrowia dla przeszłej mamy. Pięknie wyglądacie.", "Mega zdjęcie", "Gratulacje jest Pani przesympatyczną osóbką", "No i bardzo dobrze, wspaniała decyzja, powodzenia", "Graaaaaatulacje Marcin i Pani narzeczona!!! jesteście the best", "Piękni Wy!", "Super para", "Macie siebie ,ze szczesciem waszym i to jest super! ..wszystkiego dobrego dla WAS" - czytamy w komentarzach. Trzeba przyznać, że na twarzach Marcina i Dominiki wymalowane jest ogromne szczęście.

Dopiero był ślub, a tu takie wieści! Marcin Hakiel zostanie ponownie ojcem!

Marcin Hakiel jest polskim tancerzem, choreografem oraz instruktorem tańca. Do niedawna był żonaty z Katarzyną Cichopek. Małżeństwo wywołało na swój temat spore zamieszanie, gdy ogłosili w 2022 roku, że się rozwodzą. Para nie utrzymuje ze sobą kontaktów i wiedzie osobne życie, którego "częścią wspólną" są dzieci. Adam urodził się w 2009, a Helena w 2013 roku. Niedawno okazało się, że Marcin i jego partnerka - Dominika - spodziewają się dziecka. Teraz nie kryją swojej radości z bycia przyszłymi rodzicami i chętnie pozują na ściankach i w social mediach.

Marcin Hakiel z ciężarną partnerką i córką na lodach i gofrach. Dominika nagle łapie się za brzuch!