Janek Górka

i

Autor: AKPA

mamy stare nagrania

Tak kiedyś wyglądał Janek Górka. Zwycięzca „The Voice of Poland” z muzyką związany jest od dawna!

2023-11-30 16:42

Janek Górka zaskarbił sobie sympatię polskich słuchaczy, którzy wybrali go najlepszym głosem w naszym kraju. Wokalistka wygrał 14. edycję "The Voice of Poland" i jak zdradza, nie zamierza spocząć na laurach, tylko pracować na swój sukces w branży. Na YouTubie bez problemu można znaleźć stare nagrania zwycięzcy "Voice'a". Muzyka towarzyszy mu od zawsze.

Janek Górka kiedyś - mamy stare nagrania. Finał "The Voice of Poland 14" już za nami, jednak emocje z nim związane długo nie opadną. Zdaniem widzów najlepszy okazał się podopieczny Lanberry, Jan Górka. Wokalista zdeklasował konkurencję i to właśnie on otrzymał tytuł najlepszego głosu w Polsce, pamiątkową statuetkę, 50 tysięcy złotych na rozwijanie swoich pasji oraz kontrakt płytowy z topową wytwórnią muzyczną. Artysta nie zamierza spoczywać na laurach i jak zapowiedział w rozmowie z reporterką Radia ESKA, już niebawem chce wypuścić autorskie numery. Wokalista nie ukrywa, że muzyka stała się dla niego terapią po tym, jak jako nastolatek stracił najbliższą mu osobę, czyli ukochaną mamę. To właśnie wtedy zaczął pisać teksty piosenek, znajdując w tym ukojenie. Na YouTubie 20-letni dziś Górka działa od kilku lat. To właśnie tam regularnie dzielił się ze słuchaczami swoim talentem. Zobaczcie, jak się zmienił!

Janek Górka robi furorę piosenką "Zadzwonię". Zwycięzca Voice of Poland sam ją napisał!

Janek Górka nie dowierza! Opowiedział o swoich planach po wygranej w The Voice of Poland

Janek Górka kiedyś

Janek dość wcześnie zainteresował się muzyką. Warto wspomnieć, że jego starsza siostra, Adrianna, też próbowała swoich sił w "The Voice of Poland", więc talent i zamiłowanie do śpiewania jest u nich rodzinne. Artysta, podobnie jak wielu innych debiutantów, dzielił się swoją twórczością w sieci, gdzie zdobywał coraz większą rozpoznawalność. Na koncie Janka, na którym pojawił się jego najnowszy kawałek "Zadzwonię", znajdziemy również nagrania sprzed 3 lat. Zobaczcie, jak kiedyś wyglądał zwycięzca "The Voice of Poland 14".