Jan i Ada Górka

i

Autor: AKPA // YouTube/The Voice of Poland

GWIAZDY

Siostra Jana Górki też próbowała swoich sił w "The Voice of Poland"! Nie miała tyle szczęścia, co on

2023-11-28 17:18

Finał 14. edycji programu "The Voice of Poland" za nami. Zdaniem widzów najlepszy okazał się podopieczny Lanberry, Jan Górka. Mało kto pamięta, że siostra artysty, Adrianna, również brała udział w tym kultowym formacie. Wiemy, jak sobie poradziła.

Jan Górka zwycięzcą "The Voice of Poland". Podopieczny Lanberry wyśpiewał sobie zwycięstwo i oprócz tytułu "najlepszego głosu w Polsce", otrzymał również nagrodę pieniężną w wysokości 50 tysięcy złotych. Na każdym etapie programu wokalista mógł liczyć na wsparcie bliskich mu osób, w tym starszej siostry Ady, która regularnie towarzyszyła mu podczas nagrań. Mało kto pamięta, że Adrianna również ma na swoim koncie udział w produkcji. Górka próbowała swoich sił w 5. edycji "The Voice of Poland". Uzdolniona wokalnie siostra zwycięzcy ostatniej odsłony najpopularniejszego muzycznego show w Polsce wykonała na przesłuchaniach w ciemno wielki hit z repertuaru Maryli Rodowicz "Wariatka tańczy". W jej stronę odwrócił się Marek Piekarczyk i to właśnie jego skład zasiliła debiutująca piosenkarka.

Lanberry powiedziała to zaraz po finale The Voice of Poland!! Tak zareagowała na wygraną Jana Górki

Janek Górka nie dowierza! Opowiedział o swoich planach po wygranej w The Voice of Poland

Siostra Jana Górki w "The Voice of Poland"

Przygoda Adrianny z formatem "The Voice of Poland" nie trwała niestety zbyt długo. Na etapie bitew uczestniczka zmierzyła się w utworze "Dni, których nie znamy" z Karoliną Wojdat, która decyzją mentora, Marka Piekarczyka, przeszła dalej. Mimo odpadnięcia Ada nie odradzała bratu udziału w programie, a wręcz dopingowała go na każdym jego etapie. To się nazywa wsparcie! Pamiętacie jej występ z przesłuchań w ciemno?