Janek Górka robi furorę piosenką Zadzwonię. O czym śpiewa zwycięzca Voice of Poland 14?

i

Autor: AKPA Janek Górka robi furorę piosenką "Zadzwonię". O czym śpiewa zwycięzca Voice of Poland 14?

BĘDZIE HIT?

Janek Górka robi furorę piosenką "Zadzwonię". Zwycięzca Voice of Poland sam ją napisał!

2023-11-27 12:14

To on okazał się Najlepszym Głosem w Polsce - ogłosił Tomasz Kammel. Jan Górka z teamu Lanberry został zwycięzcą 14. edycji „The Voice of Poland”. – Może być – Janek w swoim stylu podsumował wygraną. Oprócz statuetki wyśpiewał sobie 50 tys. zł i kontrakt z wytwórnią płytową. Jak brzmi jego solowa piosenka w wersji studyjnej i jednocześnie radiowej? Przekonajcie się już teraz!

W tym programie nie ma przegranych. Wszyscy wygraliście, stając na tej scenie - mówił do czwórki wokalistów, którzy dotarli do Finału 14. edycji talent show prowadzący Tomasz Kammel. Ale zasady programu były nieubłagane. Jako pierwsza z widzami pożegnała się Maja Walentynowicz z drużyny Justyny Steczkowskiej. W drugim etapie finału ze sceną musiała pożegnać się Becky Sangolo - podopieczna Tomsona i Barona. W wielkim finale zaśpiewało ich dwóch: Antoni Zimnal z ekipy Marka Piekarczyka i Jan Górka od Lanberry. I ten drugi zyskał większe uznanie widzów. Lanberry, która do końca wierzyła w taki scenariusz, rzuciła się swojemu podopiecznemu w ramiona.

The Voice of Poland: Jan Górka to DEMON sceniczny? Widzowie są podzielni

Janek Górka nie dowierza! Opowiedział o swoich planach po wygranej w The Voice of Poland

Janek Górka - piosenka Zadzwonię

Również głosami widzów przyznano nagrodę za najlepszy singiel, którym okazała się piosenka autorstwa Janka "Zadzwonię". Zwycięzca The Voice of Poland nagrał ją z Kubą Krupskim. Singiel mogliście usłyszeć w programie, ale także w New Music Weekend w Radiu ESKA.

Jan Górka - wiek, dziewczyna, piosenka, The Voice, studia. Kim jest Janek Górka?