Gosia Andrzejewicz

i

Autor: AKPA

Tak dziś wygląda Gosia Andrzejewicz. Artystka jest mamą i wciąż nagrywa nowe numery!

2023-03-30 15:47

To już prawie 20 lat od chwili, gdy Gosia Andrzejewicz zadebiutowała na polskiej scenie muzycznej. Na przestrzeni lat artystka wygenerowała wiele hitów, które zapisały się na kartach historii współczesnej popkultury. Choć dziś prowadzi ustatkowane życie i realizuje się jako mama, muzyka wciąż gra w jej sercu.

Aż trudno w to uwierzyć, ale Gosia Andrzejewicz zadebiutowała na polskiej scenie muzycznej w 2004 roku, czyli blisko 20 lat temu. Wokalistka szybko podbiła serca słuchaczy w całym kraju i zrobiła wielką karierę. Jak to jednak często bywa, wraz z sukcesem przyszedł hejt. Gosia była właściwie jedną z pierwszych gwiazd polskiego show-biznesu, które szczególnie boleśnie przekonały się o tym, jakie są cienie popularności. Artystka, broniąc swojego dobrego imienia, często wypowiadała wojny atakującym ją tytułom. Nigdy jednak nie zapominała o tym, co dla niej najważniejsze, czyli o muzyce. Chociaż można odnieść wrażenie, że dziś kariera Gosi nie pędzi w tak szalonym tempie, jak jeszcze kilkanaście lat temu, to piosenkarka zdaje się być w najszczęśliwszym momencie swojego życia - z synkiem i wiernymi fanami u boku. Andrzejewicz zaprezentowała właśnie teledysk do swojego kolejna singla, który zwiastuje nowy rozdział w jej karierze.

Oliwka Brazil podpadła Gosi Andrzejewicz. Raperka ma poważne kłopoty

Czy VIKI GABOR zna stare hity DODY, AVRIL i BRITNEY?

Gosia Andrzejewicz - jak dziś wygląda?

Wokalistka znana z hitów Pozwól żyć, Słowa czy Wojowniczka skończyła w 2023 roku 39 lat. Gosia nigdy nie zatraciła jednak swojej dziewczęcości i wciąż zachwyca fanów subtelnymi, przepełnionymi emocjami kompozycjami. Do sieci trafił właśnie najnowszy teledysk piosenkarki do singla Na Zawsze. Utwór, podobnie jak Tylko mój, jest zapowiedzią nowej ery muzycznej Andrzejewicz. Czyżby artystka planowała na swoje 20-lecie coś specjalnego?

Sonda
Gosia Andrzejewicz - jesteś fanem jej twórczości?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE