Gwiazdy

Tak dziś wygląda Bartek Wrona z Just 5. Kiedyś był bożyszczem nastolatek!

Bartek Wrona był liderem zespołu Just 5, który cieszył się ogromną popularnością pod koniec lat 90. Przystojny wokalista był bożyszczem nastolatek, a plakat z jego wizerunkiem wisiał nad niejednym łóżkiem! Dziś piosenkarz jest po czterdziestce, a jedna z jego córek jest już pełnoletnia! Jak dziś wygląda Bartek Wrona i co u niego słychać?

Spis treści

  1. Ameryka miała Backstreet Boys, a my Just 5! 
  2. Bartek Wrona - co się z nim działo po rozpadzie Just 5? 
  3. Jak dziś wygląda Bartek Wrona i co u niego słychać? 

Ameryka miała Backstreet Boys, a my Just 5! 

Just 5 był najpopularniejszym polskim boysbandem lat 90. Założony w 1997 roku zespół, w którego skład weszło pięciu chłopaków, wybranych spośród 600 chętnych w drodze castingu, cieszył się ogromnym powodzeniem wśród nastoletnich słuchaczy. Koncerty Just 5 odbywały się w całej Polsce, a przed kilkoma z nich jako support występowała amerykańska grupa NSYNC, której członkiem był Justin Timberlake!

Do najpopularniejszych przebojów polskiego boysbandu należały m.in. piosenki "Kolorowe sny" i "Gdzie nie ma róż". Członkowie zespołu byli idolami nastolatek, a plakaty z ich wizerunkami wisiały nad niejednym łóżkiem! Skład Just 5 tworzyli:

  • Bartek Wrona, 
  • Grzegorz Kopala,
  • Shadi Atoun,
  • Daniel Moszczyński,
  • Robert Kryla. 

Czytaj też: To on śpiewał "Kroplą deszczu". Gabriel Fleszar zaliczył niesamowitą metamorfozę!

Bartek Wrona - co się z nim działo po rozpadzie Just 5? 

Bartek Wrona trafił do zespołu jako piętnastoletni chłopak. Jako lider Just 5 stał się bożyszczem dziewcząt w całej Polsce! Zespół, na kanwie popularności, jaką przyniosła mu płyta "Kolorowe sny", wydał jeszcze dwa albumy: "Zaginiony świat" i "Cienie wielkich miast". 

Choć mówiło się o powstaniu kolejnej płyty, zespół oficjalnie rozpadł się w 2002 roku, a każdy z jego członków poszedł w swoją stronę. Bartek Wrona rozpoczął karierę solową. W 2003 roku nagrał piosenki „Czas uwolnić rodzinę”, „Hugo” i „Pomóż marzeniom”. 

W 2004 roku wziął udział w reality show telewizji Polsat "Bar". Rok później Wrona wydał singiel "Maria", który cieszył się olbrzymią popularnością. Solowe albumy wokalisty to "Zapomniałaś", "Jedna na milion", "25" i "Póki mamy siebie". 

Czytaj także: Sanah rozkochała w sobie miliony Polaków. Kiedy pojawiła się na rynku muzycznym? Kim jest jej mąż?

Jak dziś wygląda Bartek Wrona i co u niego słychać? 

Choć niejednej fance będzie w to uwierzyć, Bartek Wrona ma już 41 lat. Od kilkunastu lat jest mężem i doczekał się dwóch córek: Amelii i Dalli. Starsza z dziewcząt jest już pełnoletnia! 

Artysta nie zrezygnował z muzyki. Cały czas koncertuje i nagrywa kolejne kawałki. Muzyk często dodaje w mediach społecznościowych zdjęcia swoje i rodziny. Zobacz, jak dziś wygląda Bartek Wrona, który był kiedyś bożyszczem nastolatek. Mocno się zmienił? 

QUIZ dla fanów "Zbuntowanego Anioła". Ile pamiętasz z serialu?

Pytanie 1 z 7
W jednym z odcinków Ivo stracił długie włosy. Jak do tego doszło?
Zbuntowany Anioł
Czy DARIA ZE ŚLĄSKA chce być raperką? GOŚĆ RADIA ESKA