Taco Hemingway UKRYŁ przekaz w Polskie Tango? Fani mają konkretną teorię!

2020-07-22 11:57 Rafał Wróblewski
Taco Hemingway UKRYŁ przekaz w Polskie Tango? Fani mają konkretną teorię!
Autor: Artur Szczepanski/REPORTER / EAST NEWS /// screen z filmu na YouTube: YouTube.com/Taco Hemingway Taco Hemingway UKRYŁ przekaz w Polskie Tango? Fani mają konkretną teorię!

Taco Hemingway króluje aktualnie w polskim internecie, zajmując 1. miejsce w zestawieniu najpopularniejszych wideo. Artysta wypuszczając utwór Polskie Tango zapowiedział wydanie płyty Jarmark. Czy aby na pewno to koniec niespodzianek? Teorię fanów przedstawiamy na ESKA.pl!

Taco Hemingway niespodziewanie wypuścił singiel, a ten momentalnie namieszał na internetowych zestawieniach, a także w świecie polityki. Utwór Polskie tango, który pojawił się wraz z klipem, w dwie godziny od premiery miał ponad 491 tysięcy wyświetleń i trafił na szczyt listy najpopularniejszych materiałów wideo w Polsce. Obecnie, w trzy dni od debiutu, muzyczny obrazek zbliża się do 5. milionów wyświetleń. Sukces jest niepodważalny, ale internauci nie poświęcają mu obecnie większej uwagi. Ich zainteresowanie wzbudził pewien fragment, który może sugerować, że Filip Szcześniak wypuści tego lata dwie, a nie jedną płytę!

TOP 10 najlepszych polskich utworów z 2020 roku, które warto posłuchać!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Taco Hemingway - dwie płyty

Taco Hemingway wypuścił utwór Polskie Tango, a fani od razu postanowili sprawdzić kanał rapera na YouTube. Artysta przyzwyczaił do tego, że wypuszcza swój krążek i dzieli się z nim za darmo za pośrednictwem mediów. Internauci już niebawem na jego koncie YT mogą zobaczyć dwie płyty. Ich zdaniem świadczy o tym cytat z utworu: Z jednej strony JARMARK a z drugiej EUROPA.

Jak wiadomo tytuł zapowiedzianego albumu to Jarmark. A co jeśli tytuł drugiej płyty to Europa i będzie nagrana z międzynarodowymi gośćmi? Zadają sobie takie pytanie fani. Zastanawiają się, że może to być tytuł projektu Taconafide. Tym bardziej ta teoria ma sens, ponieważ jakiś czas temu kolektyw 2020, za który odpowiada między innymi Taco, zorganizował sesję Q&A z fanami. Zdradzono tam, że projekt rapera jest dość złożony i wymaga nieco więcej czasu. 

Jak będzie naprawdę? Możecie być przekonani, że Taco Hemingway szykuje niespodzianki, którymi zaskoczy wszystkich. 

Taco Hemingway UKRYŁ przekaz w Polskie Tango? Fani mają konkretną teorię!
Autor: screen z filmu na YouTube: YouTube.com/Taco Hemingway Taco Hemingway UKRYŁ przekaz w Polskie Tango? Fani mają konkretną teorię!
Najnowsze