Taco Hemingway - płyta Jarmark jeszcze tego lata! Co o niej wiemy?

2020-07-10 12:20 Maksymilian Kluziewicz
Taco Hemingway
Autor: Marcin Bruniecki/REPORTER

Nie ma lata bez nowej muzyki od Taco Hemigwaya! Polski raper ani na moment nie zwalnia tempa. Po ogłoszeniu współpracy z duetem PRO8L3M nad nowym, niezależnym kolektywem muzycznym, przyszedł czas na nowy kawałek, który zwiastuje jego kolejny album studyjny Jarmark. Kiedy płyta pojawi się sprzedaży i co o niej wiemy? Sprawdźcie najważniejsze informacje już teraz na ESKA.pl.

Taco Hemigway - nowa płyta ukaże się jeszcze tego lata! Za pośrednictwem mediów społecznościowych, czołowy przedstawiciel polskiej sceny hip-hopowej opublikował swój najnowszy kawałek POLSKIE TANGO wraz z informacją, na którą czekali wszyscy stęsknieni za nowymi projektami fani rapera. Po roku od wydania albumu Pocztówka z WWA, Lato 19', Taco Hemigway powraca z nowym krążkiem, który zapewne mocno namiesza na polskim rynku muzycznym. Wydawnictwo ma nosić tytuł Jarmark.

O tym, że Taco może wydać nową muzykę i zapowiedzieć kolejny longplay właśnie 10 lipca spekulowano od chwili, gdy na Instagramie rapera pojawiła się tajemnicza data. Jak się okazało, dotyczyła ona uruchomienia wspólnego kolektywu muzycznego między innymi z duetem PRO8L3M, który ma wspierać młode talenty. Podczas sesji Q&A, jaka miała miejsce na instagramowym profilu 2020.loading, artysta zdradził, że szykuje coś na piątek. W samo południe, w mediach społecznościowych twórcy hitów W piątki leżę w wannie czy Deszcz na betonie pojawił się link do premierowego kawałka POLSKIE TANGO wraz z info o nowej płycie Jarmark. Czy krążek ukaże się jeszcze w lipcu?

Szybka Seria - Sebastian Fabijański

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Taco Hemingway - płyta Jarmark

Kiedy na rynku ukaże się płyta Jarmark? Na to pytanie odpowiedź chcieliby uzyskać jak najszybciej fani rapera. Na ten moment wiemy jedynie tyle, że album ma się ukazać jeszcze tego lata. Nieznana pozostaje dokładna data jego premiery. Warto wspomnieć o tym, że rok temu, artysta niespodziewanie zamieścił krążek Pocztówka z WWA, lato '19 w sieci. Czy w tym roku zdecyduje się na podobne działanie? Przekonamy się już niebawem. Jednego trzeba być pewnym - Taco na pewno znów zaskoczy!

Najnowsze