Taco Hemingway - tytuły piosenek z płyty Jarmark WYCIEKŁY do sieci? [LISTA]

2020-07-15 10:02 Rafał Wróblewski
Taco Hemingway - tytuły piosenek z płyty Jarmark WYCIEKŁY do sieci? [LISTA]
Autor: Piotr Hukalo/East News Taco Hemingway - tytuły piosenek z płyty Jarmark WYCIEKŁY do sieci? [LISTA]

Jarmark to nowa płyta Taco Hemingwaya, która rozgrzewa fanów od 10 lipca 2020. Wtedy właśnie wydawnictwo zostało zapowiedziane wraz z opublikowaniem piosenki Polskie tango. W sieci niespodziewanie pojawił się tytuł nowej piosenki, która ma zasilić czwarty solowy album Filipa Szcześniaka. Jak się nazywa? Przekonajcie się sprawdzając szczegóły na ESKA.pl!

Taco Hemingway - płyta Jarmark 2020, to jeden z najbardziej wyczekiwanych materiałów w tym roku. Stało się tak za sprawą popularności rapera, jego poprzednich albumów, a oczekiwanie wzmocnił singiel Polskie tango. Utwór z teledyskiem, w pięć dni, zebrał siedem milionów wyświetleń i zajmował pierwsze miejsce w zestawieniu najpopularniejszych wideo w Polsce. Czy cała płyta Jarmark 2020 będzie brzmieć, jak singiel promujący wydawnictwo? Istnieje taka możliwość, bo dość trudna tematyka, jakiej się podjął Filip Szcześniak, znalazła swoje poparcie wśród internautów. W nocy, z 14 na 15 lipca, niespodziewanie w sieci pojawił się nowy tytuł, który ma zasilić płytę Jarmark. Wyciek, a może kontrolowana akcja mająca wzbudzić większe zniecierpliwienie wśród fanów? Jeśli ta druga opcja, to z pewnością zakończona powodzeniem.  

Taco Hemingway - piosenki na płycie Jarmark

Jarmark - nowa płyta Taco Hemingwaya pojawi się latem 2020. Internauci i miłośnicy muzyki warszawskiego rapera twierdzą, że krążek pojawi się 29 lipca. Właśnie wtedy Filip Szcześniak będzie świętować 30. urodziny. Tytuł nowej piosenki pojawił się w serwisie z tekstami. Mowa o oczywiście o Genius. Oprócz numeru Polskie tango, tytułowego kawałka Jarmark, najnowszy krążek Taco ma zawierać utwór pt. Okrągły jak stół. Można się spodziewać, że tematyką będzie nawiązywać do rozmów przy Okrągłym Stole, które odbyły się m.in. w Magdalence w 1989 roku. 

  • Okrągły jak stół
  • Jarmark
  • Polskie tango

Hity lata 2020 - to te piosenki będą królować w wakacje!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Taco Hemingway zapowiedział wydanie albumu Jarmark wypuszczając piosenkę Polskie tango, za sprawą której pobił swój własny rekord odtworzeń w serwisie streamingowym. W 24 godziny, użytkownicy Spotify, wykręcili wynik ponad 578 tysięcy odsłuchań, co jest najlepszym wynikiem w polskim oddziale platformy. Wcześniej raper "rządził" za sprawą utworu W piątki leżę w wannie, nagranego we współpracy z Dawidem Podsiadło. Hit, który doskonale znacie z anteny Radia ESKA, w dobę zebrał ponad 406 tysięcy odtworzeń. 

Zobacz: Taco Hemingway UKRYŁ przekaz w Polskie Tango? Fani mają konkretną teorię!

Nie brakuje opinii, że album Jarmark, to tylko jedna z niespodzianek jaką przygotował Filip Szcześniak. Możliwe, że tytuł drugiej płyty, która pojawi się jeszcze w tym roku, to Europa. Trzeba przyznać, że ta teoria fanów ma sens!

Najnowsze