Taco Hemingway wyda piosenkę 10 lipca 2020? 'Działamy spontanicznie'

2020-07-09 10:44 Rafał Wróblewski
Taco Hemingway wyda piosenkę 10 lipca 2020? 'Działamy spontanicznie'
Autor: Krzysztof Kaniewski/REPORTER / EAST NEWS Taco Hemingway wyda piosenkę 10 lipca 2020? 'Działamy spontanicznie'

Taco Hemingway swój ostatni solowy album wydał w lipcu 2020 roku. Właśnie mija rok od wydania płyty Pocztówka z WWA, Lato 19', z której pochodzi megahit W piątki leżę w wannie, czy też numer pt. Leci nowy Future. Raper w ostatnim czasie często pojawiał się gościnnie u innych twórców tj. schafter, Artur Rojek, czy Rasmentalism. Fanów cieszą te współprace, jednak z niecierpliwością wyczekują solowego materiału artysty. Czy pojawi się on w lipcu?

Taco Hemingway - nowa piosenka i album 2020 z pewnością umiliłyby tegoroczne wakacje. Fani nie tracą wiary i mają nadzieję, że niespodzianka, którą raper zapowiadał od dłuższego czasu będzie miała swoją kontynuację. Liczą, że niezależny kolektyw, który został otwarty we współpracy z duetem Pro8bl3m, to nie koniec niespodzianek. Nowa piosenka Taco Hemingwaya jest możliwa, bo lipiec jest zdecydowanie najlepszym czasem dla tego rapera. W tym miesiącu, w poprzednich latach, pojawiły się takie hity, jak: Deszcz na betonie, Nostalgia, Chodź, czy chociażby cały album Pocztówka z WWA, Lato '19 i EP-ki Wosk, Marmur, Szprycer oraz Flagey.

Zobacz: Taco Hemingway rapował, że wyda parę płyt w lipcu. Teraz jego wers nabiera znaczenia!

TOP 10 najlepszych polskich utworów z 2020 roku, które warto posłuchać!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Nowa piosenka Taco Hemingwaya i płyta w lipcu? Na instagramowym profilu 2020.loading, czyli niezależnego kolektywu, którego współzałożycielem jest Filip Szcześniak, zorganizował sesję Q&A. Fani mogli napisać pytanie i uzyskiwali odpowiedź bezpośrednio od całego teamu 2020. Pojawiły się dwa pytania w kwestii nowego materiału twórcy hitu Fiji. Pierwsze brzmi: Do końca wakacji/roku będzie coś od was? Odpowiedź brzmi:

Działamy sponaticznie, szykujemy coś na piątek ;)

- ta odpowiedź wywołała duże poruszenie. Wygasło ono tuż po pytaniu tyczącym się bezpośrednio Taco Hemingwaya, a raczej odpowiedzi. Jeden z fanów zapytał: - Czy będzie jeszcze w tym miesiącu płyta Taco, czy skupi się tylko na 2020? Odpowiedź brzmi:

Projekt Filipa z pewnego względu jest bardziej czasochłonny niż zazwyczaj, ale wiemy, że ma cierpliwych i wyrozumiałych fanów.

- oznacza to, że niespodzianka z 10 lipca 2020, nie dotyczy nowej muzyki Taco Hemingwaya. Możemy się spodziewać np. ogłoszenia nowych artystów, którzy dołączą do kolektywu 2020. Ostateczną odpowiedź uzyskamy w ciągu najbliższych godzin. 

Najnowsze