Taco Hemingway nagrywał z Roxie Węgiel, schafterem, Rosalie i innymi? Zaskakująca teoria

2020-07-30 11:34 Rafał Wróblewski
Taco Hemingway - goście na płycie Jarmark: kto się pojawi? Zaskakująca teoria
Autor: Jarmark / album cover / Taco Hemingway Taco Hemingway - goście na płycie Jarmark: kto się pojawi? Zaskakująca teoria

Taco Hemingway, ku uciesze fanów, uruchomił przedsprzedaż nie jednego - a dwóch albumów. Czy na jednym z nich pojawi się Roksana Węgiel, Rosalie, schafter czy chociażby Julia Wieniawa? Internauci mają swoją teorię związaną z wydawnictwem zatytułowanym Jarmark. Przekonajcie się sami i poznajcie ją - na ESKA.pl.

Taco Hemingway - goście na płycie Jarmark wywołają poruszenie wśród fanów artystów tworzących w różnych gatunkach muzycznych? Kto pojawi się na płycie Taco Hemingwaya, Jarmark? Internauci spekulują, dyskutują, a nawet przekonują, że będzie to między innymi Roksana Węgiel, Rosalie, Julia Wieniawa, Sarsa, a także schafter, z którym raper już w przeszłości nagrał utwór. Skąd pomysł, że to właśnie ci artyści pojawią się na krążku? Internauci patrząc na okładkę albumu Jarmark zauważają postaci łudząco podobne do wspomnianych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Jeśli faktycznie te współprace zostaną potwierdzone, to będziemy mieć do czynienia z sytuacją, jakiej nikt nigdy się nie spodziewał. Znając nieszablonowość jednego z najpopularniejszych artystów w naszym kraju, może to być swego rodzaju przenośnia. Taco Hemingway, w dniu swoich 30. urodzin, zapowiedział, że wyda nie jeden, a aż dwa albumy. Pierwszy to wspomniany już krążek Jarmark, a drugi nosi tytuł Europa. Oba można już zamawiać w przedsprzedaży.

Taco Hemingway - goście na płycie Jarmark

Taco Hemingway i Roksana Węgiel w jednej piosence? Internauci mają nadzieję, na taką współpracę, jednak na tę chwilę raczej nie ma na to szans. Jeśli chodzi o Julię Wieniawę, to ta niedawno pojawiła się w studio Nagrywarka. Nikomu nie trzeba przypominać, że to właśnie w tym miejscu Taco Hemingway nagrywał i nagrywa swoje utwory. Śpiewająca aktorka jakiś czas temu, będąc w studio nagraniowym, powiadomiła, że chodzi o utwór, który nagrywa do filmu. Całkiem możliwe, że na nowej płycie Taco Hemingwaya pojawi się Rosalie a także schafter, z którymi w przeszłości już nagrywał. 

Internauci twierdzą, że na okładce płyty Jarmark jest kolejno: Julia Wieniawa i Sarsa, a także Roksana Węgiel, schafter i Rosalie. Zdjęcie do zobaczenia poniżej. 

Taco Hemingway - goście na płycie Jarmark: kto się pojawi? Zaskakująca teoria
Autor: wycinki z okładki płyty Jarmark - Taco Hemingway / 2020 Taco Hemingway - goście na płycie Jarmark: kto się pojawi? Zaskakująca teoria

Wiadomo, że sesja zdjęciowa płyty Jarmark została zrealizowana na początku lipca 2020. Przedstawiony został sklep spożywczy, który znajduje się na ulicy Wilgi w warszawskiej dzielnicy Wawer. O co chodzi w przedstawionej okładce? Naszym zdaniem Taco Hemingway chce pokazać szeroki przekrój społeczeństwa. Są zakonnice, jest listonosz, jest młodzież, kobieta w ciąży, modelka, podróżujący, biznesmen, ludzie nie przejmujący się tym, co się dzieje w kraju i na świecie, a w tym wszystkim gość w dresie, czyli Taco Hemingway. Podobieństwo postaci na okładce do znanych gwiazd również nie może być przypadkowe. Uważamy, że w ostatnim czasie, to właśnie wspomniane wyżej gwiazdy przewinęły się raperowi.

Taco Hemingway - płyta Jarmark i Europa

Jarmark i Europa - dwie płyty Taco Hemingwaya pojawią się jeszcze tego lata. Jak zdradził raper, powstały w tym samym czasie, dlatego ich premiera odbędzie się tego samego dnia. Gdzie kupić zestaw od Taco Hemingwaya? Sprzedaż odbywa się przez oficjalną stronę internetową artysty, czyli: tacohemingway.store.

Najnowsze