Taco Hemingway i Young Leosia w duecie. Kto jeszcze pojawi się na płycie?

2022-10-21 12:07
Taco Hemingway i Young Leosia - piosenka
Autor: Mikolaj Zacharow/REPORTER , AKPA, Canva

Wspólny utwór Taco i Young Leosi może sporo namieszać! Takiego połączenia chyba mało kto się spodziewał. Gwiazdy młodego pokolenia postanowiły połączyć siły i stworzyć projekt, który już niedługo może podbić serwisy streamingowe. O co dokładnie chodzi? Sprawdziliśmy!

Young Leosia i Taco Hemingway w jednym utworze! Wytwórnia 2020 zapowiedziała nowy, wyjątkowy projekt jakim będzie płyta, która może sporo namieszać na scenie polskiej muzyki. Największe gwiazdy młodego pokolenia pojawią się razem, na jednym krążku. Zapowiedzią 2020 Club był specjalny koncert club2020: POCZĄTEK, który rozgrzał do czerwoności fanów największych gwiazd polskiej muzyki. W Gdańsku pojawili się m.in. Taco Hemingway, Young Leosia, Oki, Otsochodzi, Pro8l3m, Dziarma, Young Igi oraz Kukon. Podczas eventu fani mogli usłyszeć dwie zajawki kawałków, które znają się na krążku. Jedną z nich jest zaskakujący duet Taco i Young Leosi!

Quebonafide i Teen Kasia - koniec głośnej sprawy. Raper skomentował wyrok sądu

Ukryty przekaz QUEBONAFIDE | ESKA XD - Ale to już było #51

Taco Hemingway i Young Leosia - piosenka

Taco Hemingway i Young Leosia w jednej piosence? Tego chyba nikt się nie spodziewał! Podczas utworu usłyszymy również: Dwa Sławy, Mielzky, Otsochodzi, Oki. Young Leosia dorzuci swoich trzech groszy w refrenie. To sieci wyciekło kilka nagrań, na których możemy usłyszeć, jak Young Leosia i Taco Hemingway brzmią w duecie.

Quebonafide walczył z prezydentem Ciechanowa! Kto wygrał pojedynek?

Wytwórnia 2020 - co to?

2020 to niezależny kolektyw wydawniczy, za którym stoją Taco Hemingway, duet Pro8l3m, Jedynak i DJ Chwiał. W ich katalogu można znaleźć płyty Otsochodzi, OIO, Dziarmy i Dwóch Sławów. Wytwórnia 2020 przygotowuje artystów do wejścia we wszystkie aspekty działalności na rynku muzycznym.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze