Quebonafide

i

Autor: AKPA

Quebonafide i Teen Kasia - koniec głośnej sprawy. Raper skomentował wyrok sądu

2022-10-13 9:22

Quebonafide i polska gwiazda filmów dla dorosłych stoczyli batalię sądową. Raper przyznał, że sam do końca nie wie, za co został przez nią pozwany. Sąd ogłosił wyrok, a jedna ze stron ma ogromne powody do radości. O co dokładnie chodzi?

Quebonafide vs Teen Kasia. Jeden z najpopularniejszych raperów w Polsce i aktorka filmów dla dorosłych spotkali się w sądzie. Teen Kasia postanowiła złożyć pozew przeciwko Quebonafide, ponieważ, jak twierdzi, w jednym ze swoich kawałków raper bezprawnie wykorzystał jej wizerunek. Chodzi o utwór Teen Kasia, w którym Quebo nawija o tym, że Mnie wychowała Teen Kasia and blue dil*o. Raper przyznał, że utwór jest sentymentalną podróżą do starszych numerów i apoteozą. Podkreślił też, że jego zamiarem nie było sprowokowanie ani obrażenie aktorki filmów dla dorosłych. Jednak okazuje się, że Teen Kasi bardzo nie spodobało się nawiązanie do jej osoby. Gwiazda filmów dla dorosłych zdecydowała się złożyć pozew przeciwko Quebo i walczyć o swoje.

Quebonafide walczył z prezydentem Ciechanowa! Kto wygrał pojedynek?

Ukryty przekaz QUEBONAFIDE | ESKA XD - Ale to już było #51

Quebonafide i Teen Kasia - sąd

Teen Kasia pozwała Quebonafide. Do sądu trafiła sprawa o wykorzystanie wizerunku aktorki bez jej zgody. Dowiedzieliśmy się o tym m.in. z utworu Maty - Papuga.

Nic już tu nie mogę stracić skoro nawet gwiazda porno chce puścić bez gaci mnie.

Jednak nie zostało powiedziane wprost, o kogo dokładnie chodzi. Fani dopytywali się, co takiego przeskrobał Quebonafide i o jaki pozew chodzi.

Quebonafide i Teen Kasia - wyrok

Quebo i Teen Kasia spotkali się w sądzie. Raper przyznał, że nadal nie wie o co tak naprawdę chodziło aktorce filmów.

Quebonafide śpiewa piosenkę z Rodziny Zastępczej. Komiczny moment zostanie w pamięci

Na szczęście zapadł wyrok korzystny dla artysty. Decyzja sądu nie jest prawomocna, strony mogą złożyć od niej odwołanie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE