Taco Hemingway i Iga Lis - ślub

i

Autor: Aneta Kwiatkowska/East News, VIPHOTO/East News

Influencerzy

Taco Hemingway i Iga Lis wzięli ślub? Fani nie mają wątpliwości

2023-09-25 14:31

Najwierniejsi słuchacze rapera odkryli, że jakiś czas temu najprawdopodobniej zmienił się jego stan cywilny. Jeden z najnowszych utworów Filipa Szcześniaka zwrócił ich szczególną uwagę. Według nich w jasny sposób komunikuje, że wraz z Igą Lis sformalizował swój związek w Toskanii.

Związek Igi Lis i Taco Hemingwaya od samego początku owiany był tajemnicą i wzbudzał ogromne zainteresowanie mediów. Między innymi ze względu na to, że Filip Szcześniak jest starszy od swojej wybranki o 10 lat. Pierwsze informacje na temat ich romantycznej relacji zaczęły pojawiać się w sieci w 2017 roku. I choć w pewnym momencie każdy już wiedział, że znany raper rozkochał w sobie córkę Kingi Rusin i Tomasza Lisa, to para nie zamierzała obnosić się ze swoim życie prywatnym. Taco Hemingway i Iga Lis nieustannie unikają błysku fleszy i nie udzielają wywiadów. Ich wspólne fotografie można znaleźć jedynie na instagramowych profilach, na których przyznają wprost, że łączy ich szczere i wielkie uczucie. Fani Taco, który w połowie września wydał swój najnowszy krążek 1-800-OŚWIECENIE postanowili nieco pobawić się w detektywów i wyłapali kilka szczegółów, które mają być dowodami na to, że zakochani sformalizowali już swój związek.

Hity, które podbijają TikToka. Stały się viralami!

Taco Hemingway i Iga Lis - ślub

Ślub Igi Lis i Taco z pewnością byłby wielkim wydarzeniem, które odbiłoby się szerokim echem zarówno w środowisku gwiazdorskim jak i internetowym. Okazuje się jednak, że najwierniejsi słuchacze rapera odkryli, że ten najprawdopodobniej stanął już przed przysłowiowym ołtarzem i powiedział słynne "tak". W jednym z najnowszych utworów rapera pada wers, który wywołał lawinę spekulacji i domysłów.

Być może może wzięliśmy ślub. Na małym, prywatnym weselu w Toskanii?

Do tej pory ani Iga, ani raper nie skomentowali tych doniesień i nie potwierdzili, że wzięli ślub. Biorąc pod uwagę fakt, że para niesamowicie dba o swoją prywatność taki scenariusz wydaje się być bardzo prawdopodobny.