Taco Hemingway i Białas w piosence Sauvage. Mocne uderzenie od Bedoesa & Lanka!

2019-11-28 11:10
Taco Hemingway i Białas w piosence Sauvage. Mocne uderzenie od Bedoesa i Lanka!
Autor: Taco Hemingway (fot. Krzysztof Kaniewski/REPORTER) /// Bedoes (fot. Karol Makurat/REPORTER) - EAST NEWS Taco Hemingway i Białas w piosence Sauvage. Mocne uderzenie od Bedoesa i Lanka!

Duet Bedoes & Lanek wypuścili ostatnią zapowiedź albumu Opowieści z Doliny Smoków, który pojawi się 29 listopada 2019. Mowa o mocnym utworze Sauvage, w którym gościnnie pojawia się Taco Hemingway i Białas. Jak brzmi ten numer? Czym tym razem zaskoczył "Bedi"? Przekonajcie się oceniając utwór - na ESKA.pl

Bedoes, Białas i Taco Hemingway w jednym utworze, za produkcję którego odpowiada Lanek. Efekty elektryzującej współpracy poznaliśmy w środę, 27 listopada 2019. Na kanale SBM Label pojawiło się nagrane z lotu ptaka wideo, na którym widzimy budynki w Warszawie. Piosenka z wizualizacją po 13. godzinach od premiery miała ponad 340 tysięcy wyświetleń i zajmowała 11. miejsce na liście najpopularniejszych materiałów wideo na polskim YouTube. Pod materiałem pojawiło się ponad 3 tysiące komentarzy i wiele osób pisze, że Bedoes tym numerem nadrobił muzycznie cały rok. Piosenka Sauvage promuje album zatytułowany Opowieści z Doliny Smoków, który na sklepowych półkach pojawi się 29 listopada 2019. Wcześniej trzecią studyjną płytę Borysa Przybylskiego zapowiadały hity: 1998 (mam to we krwi), Brzydkie rzeczy oraz tytułowy - Opowieści z doliny smoków i sentymentalny kawałek pt. Jesteś ładniejsza niż na zdjęciach, który ma już ponad 19 milionów wyświetleń.

W 2019 Bedoes współpracował już z Taco Hemingway'em. Owocem ich współpracy był megahit Chłopaki nie płaczą, który możecie usłyszeć w poniedziałki po godzinie 23:00 w programie EskaRap.pl. Bedoes w tym roku pojawił się gościnnie w megahicie legend polskiej sceny, Bracii Golec z zespołu Golec uOrkiestra. Nad brzmieniem singla Górą ty, czuwał jeden z najlepszych producentów i kompozytorów w naszym kraju, Gromee. 

Bedoes & Lanek - płyta Opowieści z doliny smoków

Opowieści z Doliny Smoków to bezkompromisowa wycieczka po uczuciach człowieka doświadczonego przez zepsuty świat. Miłość i poszukiwanie szczęścia staje naprzeciw złym ludziom, dużym pieniądzom i dziewczynom bez zahamowań. W sumie to trzeci legalny krążek artysty. 

Nowa płyta Bedoesa to dyskusja z otaczającą rzeczywistością i próba odnalezienia wartości cennych dla samego artysty i odrzucenia tych, które sprowadzają na sam dół. Raper zaprasza nas do świata pełnego pokus i stara sobie z nimi radzić układając życie tak by czerpać z niego jak najwięcej, bardziej zwracając uwagę na uczucia niż dobra materialne. Tytuł krążka to alegoria do złego świata przepełnionego złymi ludźmi. Reprezentant SBM Label ukazuje rzeczywistość w ciemnych barwach, starając się być rycerzem dla siebie i swoich bliskich. Warto dodać, że to pierwszy raz gdy Bedoes pracuje nad legalną płytą bez Kubiego Producenta. Muzyką przy projekcie zajął się legendarny w środowisku Lanek. Sklepowa premiera już 29 listopada, ale krążek możecie nabyć w przedsprzedaży.

Bedoes & Lanek feat. Białas, Taco Hemingway - Sauvage AUDIO 18+

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze