Masa gości na koncercie Taco z Podsiadło i pękający w szwach PGE Narodowy. Relacja

2019-09-30 15:37
Koncert Taco i Podsiadło 28.09.2019
Autor: Darek Golik

Zarówno Dawid Podsiadło, jak i Taco Hemingway to artyści, którzy mają w Polsce ogromne rzesze fanów. Nic więc dziwnego, że kiedy połączyli siły, wypełnili PGE Narodowy. Póki co mówi się o tym, że artyści zgromadzili ponad 50 tysięcy osób. Co działo się podczas wyjątkowego wydarzenia, które odbyło się 28 września 2019 roku? Jakie utwory usłyszeli fani oraz kto wystąpił gościnnie? Już teraz zapraszamy na ESKA.pl, gdzie znajdziecie relację z wydarzenia.

Masa gości na koncercie Taco z Podsiadło i pękający w szwach PGE Narodowy. Relacja z wydarzenia. To, że muzycy wyprzedali wszystkie bilety na PGE Narodowy potwierdza tylko, że są jednymi z najpopularniejszych i najbardziej lubianych muzyków w Polsce. Jako pierwsi polscy artyści wypełnili cały obiekt. Niestety nie wszystkich fanom udało się załapać na wejściówki na koncert. To właśnie dla nich przygotowaliśmy relację z wydarzenia. Zapraszamy!

Koncert Taco i Podsiadło - relacja

Pierwszy na scenę wkroczył Taco Hemingway. Wykonał on swoje najpopularniejsze kawałki ze wszystkich płyt. Nie zabrakło hitów Deszcz na betonie, Fiji czy też 6 zer. Raper zaprosił na koncert kilku artystów, z którymi współpracował przy okazji nagrywania płyt. Wystąpili więc Pezet, Rosalie, Otsochodzi, Ras oraz oczywiście Quebonafide. Z tym ostatnim Filip Szcześniak wykonał utwory, które powstały w ramach duetu Taconafide. Na koniec swojego występu, Taco Hemingway wyznał miłość swojej ukochanej – Idze Lis.

Następnie  na scenie pojawił się nikt inny, jak Dawid Podsiadło! Rozpoczął on swój występ od hitu Nie ma fal. Zaśpiewał również utwory: Trofea, Najnowszy klip, Trójkąty i kwadraty, Nieznajomy oraz Małomiasteczkowy. Podsiadło również przygotował niespodziankę dla swoich fanów. Razem z Krzysztofem Zalewskim oraz Kortezem wykonał on wspólny kawałek z Męskiego Grania. Artysta ogłosił również swoją trasę koncertową, która ma wystartować już na początku kolejnego roku. Zapowiedział także, że we wtorek 1 października odbędzie się premiera teledysku do utworu Matylda.

Na koniec odbył się wielki finał koncertu. Dawid i Taco wykonali wspólnie dwa numery. Pierwszym z nich był utwór W piątki leżę w wannie, pochodzący z najnowszego krążka Taco oraz Tamagotchi, podczas którego na scenie ponownie pojawił się Quebonafide. Wydarzenie naprawdę robi wrażenie. Mimo że miał być to pierwszy i ostatni wspólny koncert Taco i Dawida, mamy nadzieję że powtórzą oni to niezwykłe wydarzenie. Poniżej znajdziecie galerię z fotkami z koncertu.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze