Ta dziewczyna śpiewa jak Olivia Rodrigo! Niesamowite wykonanie piosenki driver license podbija sieć

2021-01-30 14:32 Ewelina Kulasza
Olivia Rodrigo
Autor: Screen z YouTube/Olivia Rodrigo

Olivia Rodrigo podbija świat swoim najnowszym singlem driver license. Choć oficjalna premiera miała miejsce jeszcze nie tak dawno, to w tym momencie sieć zalało sporo coverów. Jednym z nich jest dzieło zagranicznej youtuberki, która brzmi niczym Olivia. Musicie tego posłuchać!

Olivia Rodrigo to bez dwóch zdań muzyczne objawienie 2021 roku! Choć wcześniej 17-latka błyszczała w aktorskich rolach na Disney Channel, to teraz zdecydowała się pójść o krok dalej. Mowa o branży muzycznej, w której jak się okazało radzi sobie fenomenalnie. Jej najnowszy hit, który miał swoją premierę 8 stycznia tego roku, spotkał się z pozytywnym odbiorem. Świadczą o tym nie tylko pozytywne komentarze z każdego zakątku świata, ale także wyświetlenia. W ciągu dwóch tygodni, młoda wokalistka zgromadziła pod swoim hitem drivers license, ponad 70 milionów odsłon! Co więcej, Olivia pobiła rekordy słuchalności na Spotify, a nawet zadebiutowała na popularnej liście Billboard Hot 100.

W branży muzycznej przyjęło się to już na dobre, że kiedy tylko jakiś numer staje się hitem, w szybkim tempie pojawiają się jego covery z różnych stron świata. W przypadku drivers license jest wręcz identycznie! Na YouTubie możemy znaleźć sporo coverów najnowszego kawałka Olivii Rodrigo. Największą uwagę przykuła jednak holenderka - Davina Michelle, która uwaga... brzmi prawie identycznie, jak amerykańska artystka!

Driver license - niesamowity cover piosenki

Jak wiadomo oryginału nie da się zastąpić, ale cover Daviny Michelle również czaruje. Internauci są pod wrażeniem wykonania holenderskiej piosenkarki, która często publikuje w sieci nagrania ze znanymi piosenkami. Jesteście ciekawi jak poradziła sobie w wielkim hicie 2021 roku? Olivia Rodrigo może być dumna z takiego coveru!

Te hity kończą w tym roku 10 lat! Rihanna, Adele, Katy Perry i inni
Najnowsze