Ta dziewczyna potrafi naśladować głosy wielkich gwiazd. Co za talent!

2019-10-07 19:58 MK
 Yanina Chiesa
Autor: YouTube/ Yanina Chiesa

Dziś, by zaistnieć, nie trzeba tylko dobrze śpiewać. Ważne jest, by mieć na tyle wyróżniający się głos, którego słuchacze nie pomylą z żadnym innym i po usłyszeniu którego, będą w stanie od razu stwierdzić, do kogo on należy. Zdarza się jednak tak, że ludzie rodzą się z prawdziwym talentem, umożliwiającym im doskonałe naśladowanie czyichś wokaliz. Jedną z takich osób jest internetowa twórczyni, która potrafi odtworzyć głos m.in. Britney Spears, Shakiry czy Zayna. Zobacz jej niezwykłe wykonania na ESKA.pl.

Jedna dziewczyna, kilkadziesiąt głosów - to wideo z pewnością podbije sieć! Internetowi twórcy niejednokrotnie wykazali się prawdziwą kreatywnością, nagrywając covery popularnych hitów. Jeśli zastanawialiście się, jak brziałby przebój Rihanny w wykonaniu Amy Winehouse lub utwór Justina Timberlake'a w wersji Britney Spears, to autorka kanału Yanina Chiesa ma dla was odpowiedź. Wokalistka została obdarzona prawdziwym talentem. Potrafi ona bowiem naśladować wokale największych gwiazd muzyki, nawet te najbardziej charakterystyczne.

Jedna dziewczyna - kilkadziesiąt głosów

Yanina Chiesa dzieli się swoim talentem w sieci od dłuższego czasu. Dzięki tak nieprawdopodobnym zdolnościom, udało jej się zgromadzić prawdziwą rzeszę fanów. Na ten moment, artystkę śledzi blisko 900 tysięcy użytkowników YouTube'a. 6 października na kanale, który prowadzi, pojawiło się wideo, będące niejako podsumowaniem jej działalności. Autorka wybrała 100, jej zdaniem, najlepszych nagrań, na których naśladuje czyjeś głosy. Oglądający są zachwyceni! W komentarzach pod filmikiem można znaleźć same pozytywne opinie. A wam który fragment wpadł w ucho najbardziej?

Najnowsze