Ta dziewczyna ma identyczny głos jak Doda! Internauci są w ogromnym szoku

2022-01-19 14:32
Doda
Autor: WBF

Doda to jedna z najbardziej charakterystycznych osobowości w branży muzycznej i show biznesie. Od lat króluje na polskiej scenie i wciąż zachwyca nienaganną sylwetką, ale także urodą. Co ciekawe, wyróżnia ją również głos, który jak się okazuje nie jest do podrobienia! Ta dziewczyna to chodzący dowód.

Doda od blisko 20 lat jest królową polskiej sceny muzycznej. Artystka czego się nie dotknie osiąga sukces i oczywiście ogromny rozgłos. Niedawno po rocznej przerwie od śpiewania wróciła z przytupem z dwoma singlami, które w mgnieniu oka stały się prawdziwymi hitami! Mowa o Don't Wanna Hide, który  promował film Dziewczyny z Dubaju, a także kawałek Fake Love, z którym Doda zgłosiła się do Krajowych Eliminacji na Eurowizję 2022. Gwiazda zrobiła to jednak po terminie, dlatego nie znalazła się na liście artystów starających się o możliwość reprezentowania naszego kraju w Turynie, jednak jej fani wciąż liczą na dziką kartę. Wróćmy jednak do głosu Dody, który jest oryginalny i można nawet rzec, że drapieżny! Choć wiele osób myślało, że barwa artystki jest nie do podrobienia, to okazuje się, że jest ktoś - kto potrafi mówić tak jak ona. Będziecie w szoku!

Doda gościem Radia ESKA

Doda ma sobowtóra

Każdy z nas jest inny i wyjątkowy na swój sposób. Można jednak spotkać się z twierdzeniem, że każdy ma też na świecie swojego sobowtóra, o którym może nigdy się nawet nie dowiedzieć. W przypadku Dody jest całkiem inaczej, ponieważ w sieci znaleźliśmy jej sobowtórkę, ale uwaga… głosową! Ta dziewczyna ma identyczną barwę głosu, jak gwiazda znana z takich hitów jak Dżaga, Szansa, czy też Fake Love. Informujemy Was o tym jako pierwsi w sieci, dlatego poniżej posłuchajcie tego podobieństwa. Będziecie w szoku, podobnie jak większa część internautów z TikToka, którzy momentami uznali to jako fejk. Obok tego nagrania nie da się przejść obojętnie, a świadczą o tym nie tylko komentarze, ale także ponad 105 tysięcy polubieni, które cały czas wspinają się ku górze!

- Ja naprawdę chwilę się zastanawiałam czy to Doda mówi czy Ty

- Mam wrażenie jakbyś ruszała ustami do nagrania Dody

- To serio Ty mówisz?

- OMG stara, jakiś dar ten twój głos

- Oj masz podobny i to bardzo

Sonda
Jesteś fanem Dody?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze