Ta bitwa w The Voice of Poland przejdzie do historii. Wiktoria Bińczyk zaśpiewała... sama!

2021-10-16 21:01
Wiktoria Bińczyk - kim jest uczestniczka VoP 12? To ona zaśpiewała utwór Króla Popu
Autor: TVP

Emocje w The Voice of Poland sięgają zenitu. Po przesłuchaniach w ciemno przyszedł czas na bitwy. Ten pojedynek przejdzie do historii. Wiktoria Bińczyk z drużyny Marka Piekarczyka wystąpiła na scenie sama. Co się stało?

Wiktoria Bińczyk - bitwa, w której udział wzięła uczestniczka 12. edycji The Voice of Poland bez wątpienia przejdzie do historii. Zmagania wokalistek i wokalistów, którzy pomyślnie przeszli etap przesłuchań w ciemno, weszły na zupełnie nowy, jeszcze bardziej ekscytujący poziom. To właśnie bitwy są uznawane za najciekawszy element muzycznej rywalizacji o zwycięstwo przez wielu fanów popularnego formatu. Wiktoria Bińczyk z drużyny Marka Piekarczyka miała się zmierzyć z Adelą Konop. Jej przeciwniczka zrezygnowała jednak z udziału w The Voice of Poland. Co się stało?

Wiktoria Bińczyk - Adela Konop: BITWA

Wiktoria Bińczyk przeszła oczywiście do kolejnego etapu show. Wokalistka wykazała się niezwykłym profesjonalizmem, wykonując na żywo utwór z repertuaru Andrzeja Zauchy zupełnie sama. Jak już wcześniej donosiliśmy, Adela zrezygnowała z udziału w The Voice of Poland ze względu na problemy zdrowotne. Wiktorii zatem gratulujemy, a Adeli życzymy wszystkiego, co najlepsze!

Justyna Steczkowska przesadziła? Ostro o uczestnikach The Voice of Poland!
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze