Ta babcia gra na perkusji i podbija TikToka! Oglądają ją miliony użytkowników

TikTok
Autor: canva

Ta babcia gra na perkusji i podbija TikToka! Wyjątkowa perkusistka pełna energii i pasji, do tego co robi stała się sławna w najpopularniejszej aplikacji młodego pokolenia. Tych polubień i wyświetleń może pozazdrościć jej nie jeden internetowy twórca!

Ta babcia gra na perkusji i podbija aplikację TikTok! Dorothea Taylor jest niezwykle utalentowaną perkusistką, która postanowiła pokazać swoje zamiłowanie do muzyki w sieci. Kobieta umieszcza w internecie filmiki, na których gra na perkusji i to właśnie za to pokochał ją cały internet! Opublikowane przez nią nagrania na TikToku w natychmiastowym tempie stały się hitem internetu, a ona sama automatycznie stała się gwiazdą mediów społecznościowych. Kim jest muzyczna influencerka? Dorothea Taylor jest prywatną nauczycielką gry na perkusji. Instrument ten towarzyszy jej już 57 lat!

Pierwszy raz świat usłyszał o naszej bohaterce w 2020 roku, kiedy kobieta nagrała cover Down With The Sickness z repertuaru Disturbed. Był to ogromny sukces dla twórczyni, ponieważ to nagranie w serwisie YouTube zebrało ponad 13 milionów odsłon na YouTube! Czas na nowy sukces! Tym razem kobieta zgarnęła miliony wyświetleń w aplikacji TikTok, gdzie pokazała internautom, jak gra na perkusji! 

TikTok - Babcia grająca na perkusji

Dorothea Taylor gra na perkusji i podobija TikToka! Jej lekcje gry na instrumencie robią w aplikacji prawdziwe show. Filmiki, które opublikowała zostały wyświetlone przez użytkowników ponad 25 milionów użytkowników! Lekcje gry na perkusji w takim wymiarze, to prawdziwa przyjemność! 

TikTok - hity 2021. Te piosenki podbiły muzyczną aplikację!
Najnowsze