Szymon Reich z Top Model nagrał piosenkę. Numer Pikkolo niedługo ujrzy światło dzienne

2020-08-14 14:57 EK
Szymon Reich z Top Model nagrał piosenkę. Numer Pikkolo niedługo ujrzy światło dzienne
Autor: Materiał Prasowy/MyMusic Records Szymon Reich z Top Model nagrał piosenkę. Numer Pikkolo niedługo ujrzy światło dzienne

Pamiętacie Szymona Reich z Top Model i Hotelu Paradise? Telewizyjna gwiazda nagrała piosenkę, która już niedługo będzie miała swoją premierę. Kawałkowi towarzyszy oczywiście klip, w którym znajdą się znane twarze. Kiedy i gdzie odbędzie się premiera? Zdradzamy na ESKA.pl.

Szymon Reich nagrał piosenkę! W piątek w serwisach streamingowych, a w sobotę na YouTube swoją premierę będzie miała piosenka Pikkolo od QoQosa. Za pseudonimem QoQos kryje się Szymon Reich, uczestnik siódmej edycji Top Model i Hotelu Paradise. QoQos stara się robić muzykę z przekazem, łamie stereotypy i nie chce iść drogą, która może być dla niego wadliwa. Kolejnym etapem w jego karierze, było stworzenie nowej muzyki, czego efektem jest singiel Pikkolo. Numer w swoim wydźwięku odwołuje się do imprezy typu family friendly, czyli przyjemnego spotkania, na którym z trudem szukać wulgaryzmów. Stąd też tytuł i nawiązanie do szampana bezalkoholowego, którego można podać każdemu.

To także opis kobiety, którą QoQos uwielbia! Przedstawia ją w sposób bardzo uczuciowy i sensualny oraz w najprostszy sposób opowiada o miłości. To wszystko muzyk ubrał w rytm latynoskiej muzyki, która idealnie nadaje się do tańczenia. W specjalnie nagranym do kawałka teledysku, występują uczestnicy Hotelu Paradise oraz mama i siostra QoQosa, które są dla niego największym wsparciem!

Hity lata 2020 - to te piosenki będą królować w wakacje!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Nowości muzyczne 2020 - Szymon Reich

QoQos stara się robić muzykę z przekazem, łamie stereotypy i nie chce iść drogą, która może być dla niego wadliwa. Pod ciekawie brzmiącym pseudonimem kryje się nie kto inny jak model Szymon Reich, który pojawił się w mediach dzięki udziałowi w programach Top Model czy Hotel Paradise. Teraz jednak stawia na muzykę i nowy singiel!

W nagranym do kawałka teledysku występują uczestnicy Hotelu Paradise oraz mama i siostra QoQosa, które są dla niego największym wsparciem! Oficjalna premiera singla i klipu będzie miała miejsce dzisiaj wieczorem (14 sierpnia 2020) na specjalnie przygotowanym wydarzeniu w Warszawie. Jeśli jednak nie możecie się doczekać, to już teraz szukajcie Pikkolo w serwisach streamingowych, a od jutra (15 sierpnia) na YouTube będziecie mogli obejrzeć oficjalny teledysk!

Najnowsze