Wielka strata dla polskiego internetu. Znani twórcy zamykają milionowy kanał

2022-03-16 8:45
Wielka strata dla polskiego internetu. Znani twórcy zamykają milionowy kanał
Autor: screen z filmu na YouTube: Karawan - Szwagier SHOT 112 / smiechawaTV Wielka strata dla polskiego internetu. Znani twórcy zamykają milionowy kanał

YouTube to jedna z najpopularniejszych aplikacji. Można znaleźć tam wiele różnorodnych materiałów wideo. To także platforma, dzięki której popularność zdobyło wielu influencerów. Milionowe zasięgi miał pewien duet, który ogłosił zakończenie prowadzenia kanału. Kim są ci YouTuberzy oraz skąd taka decyzja?

Dwóch popularnych Youtuberów ogłosiło koniec swojego kanału. To smutna informacja dla ich fanów, a było ich wielu, ponieważ kanał miał ponad 1,5 miliona subskrybentów. O kogo chodzi? Mowa o słynnym duecie Szwagry, który prowadził kanał śmiechawaTV. Od prawie dekady zamieszczali materiały wideo, które miały rozbawić wszystkich widzów. Robili, co w ich mocy, aby ich odbiorcy jak najprzyjemniej spędzali wolny czas. 12 marca 2022 roku ogłosili, że to koniec i nie będzie już nowych filmów. Informacja ta wstrząsnęła wszystkimi wiernymi fanami Youtuberów. Szwagry poinformowali, jaki jest powód tej decyzji.

ZOBACZ TAKŻE: Youtuberzy, którzy kiedyś mieli milionowe odsłony, a dziś nikt o nich nie pamięta

ESKA XD #044 - FAME MMA 13, BRACIA KLICZKO, MUZYKA DO BIEGANIA
Sonda
Czy będziesz tęsknić za filmami Szwagrów?

Szwagry - koniec kanału śmiechawaTV

12 marca na kanale śmiechawaTV pojawił się film pod tytułem Ostatni Film Szwagrów. W materiale panowie wyjaśnili, dlaczego nie będą więcej nagrywali na YouTube. Okazuje się, że problemem jest regulamin samej aplikacji. Szwagry wyjaśniają, że ich celem jest tworzenie jak najciekawszych i najzabawniejszych filmów. Niestety, regulamin serwisu YouTube coraz częściej banował ich materiały. Szwagry tłumaczą, że nie są w stanie przeskoczyć zasad i stwierdzili, że najlepszą decyzją będzie rezygnacja z tworzenia nowych filmów. Zapowiedzieli jednak, że kanał nie zostanie usunięty. Dotychczas zamieszczone nagrania nadal będzie można obejrzeć. Zamieszczone zostaną również na Facebooku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze