Taco Hemingway wystawił na cel charytatywny platynową płytę z autografem! Jaką ma wartość?

2020-02-04 14:44
Taco Hemingway
Autor: Artur Szczepanski/REPORTER/EAST NEWS Taco Hemingway

Taco Hemingway i jego platynowa płyta Soma 0,5 mg z autografem dostępna na aukcji charytatywnej Allegro. Z krążka pochodzą single 8 kobiet, Metallica 808, Kryptowaluty i hitowy numer Tamagotchi. Sprawdź na ESKA.pl, komu pomoże i za ile aktualnie jest licytowany album raperów!

Taco Hemingway - platynowa płyta Soma 0,5 mg z autografem trafiła do licytacji na aukcję charytatywną Allegro. Celem akcji jest pomoc dla Natalii i Patrycji, sióstr, które cierpią na chorobę genetyczną mukowiscydozę i codziennie walczą o normalny oddech. Zbiórka prowadzona jest przez Fundację Pomocy Rodzinom i Chorym na Mukowiscydozę MATIO. 4 lutego 2020 o godzinie 14:40 w licytacji brało udział 5 osób i aktualna cena za ten wyjątkowy egzemplarz wynosi 1009 zł. Zarówno cena, jak i ilość osób licytujących z pewnością będzie ulegać zmianie, ponieważ akcja charytatywna potrwa do 15 lutego.

Taco Hemingway - aukcja charytatywna

Taco Hemingway wystawił na cel dobroczynny platynową płytę z własnym autografem, który otrzymał za materiał nagrany we współpracy z Quebonafide. Mowa tutaj o albumie Soma 0,5 mg, który swój debiut miał w kwietniu w 2018 roku. Album duetu Taconafide odniósł jeden z największych sukcesów, jeśli chodzi o polską scenę hip-hopu. Krążek otrzymał status diamentowej płyty i sprzedał się w ponad 150 tysiącach egzemplarzach. Soma 0,5 mg była drugą najlepiej sprzedającą się płytą w Polsce w 2018 roku. Nie zabrakło także tras koncertowych muzyków. W ramach jeszcze większej promocji wydawnictwa raperzy zorganizowali trasę Ekodiesel Tour i pokazali się w największych miejscach w Polsce.

Taco Hemingway - aukcja charytatywna

Soma 0,5 mg - PIOSENKI

Single zawarte w płycie, która trwa w całości ponad 40 minut opowiadają głównie o samotności, ciemnej stronie bycia popularnym, a także o pieniądzach. Album jest w stylu hip-hopowym i ma w sobie elementy popu i trapu. Pomimo tego, że płyta Soma 0,5 mg spotkała się z różnymi opiniami krytyków muzycznych miała naprawdę dobry obiór, co widać było bo milionowych wynikach odtworzeń piosenek w serwisach. 

Dla Taco Hemingway'a po sukcesach z Taconafide i premierze kolejnego albumu solowego Cafe Belga, kolejnym ważnym etapem w karierze był koncert z Podsiadło. We wrześniu 2019 wystąpił po raz pierwszy po dłuższej przerwie. 4 lutego 2020 pojawiła się informacja, że raper da wyjątkowy koncert podczas Fest Festivalu. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze