Szparagi z muzyczną bitwą! Adele czy Britney Spears? Nowy singiel powala na kolana

2020-07-25 18:12 Patrycja Obarowska
Szparagi
Autor: Screen z YT: SzpaRAP - Adele vs Britney Spears - [ Szparagi ]

Szparagi znowu zaskakują! Tym razem na kanale popularnych dziewczyn pojawił się nowy singiel, który jest dosłownie muzycznym pojedynkiem. Kto wypadł w nim lepiej? Adele, a może Britney Spears? Więcej o nowym hicie od polskich youtuberek już na ESKA.pl!

Szparagi z nowym singlem! Jak widać polskie youtuberki nie zwalniają tempa i dostarczają swoim fanom ogrom rozrywki! Tym razem na kanale dziewczyn pojawiła się nowa piosenka, która jest niemalże muzycznym pojedynkiem! Zarówno taneczna, jak i wokalna bitwa Adele i Britney Spears w wykonaniu youtuberek z kanału Szapragi nie ma sobie równych. Zabawny klip jest pełen profesjonalnego podejścia, które widać w 4-minutowej produkcji na każdym kroku. Gwiazdy polskiej sceny YouTube'a przygotowały się perfekcyjnie i wcieliły się najlepiej, jak tylko się dało w ikony muzyki. Mowa tutaj oczywiście o Adele i Britney Spears, które w muzycznym utworze Szparag stoczyły niezłą, muzyczną bitwę! Dziewczyny w swoim najnowszym singlu i teledysku postawiły na dwie znane na całym świecie artystki, które choć są z tej samej branży, diametralnie się od siebie różnią.

Szparagi z nową piosenką 

Szparagi wydały nowy singiel, który totalnie rozwala system! Dziewczyny wcieliły się w najpopularniejsze piosenkarki i nagrały utwór, który może stać się hitem. 

Najnowsze