Szpak, Wieniawa i Mrozu na płycie Quebonafide - zdjęcia z gwiazdami to nie przypadek?!

2020-02-14 15:02 MK
Quebonafide i Taco Hemingway
Autor: PAWEL SKRABA/REPORTER

Quebonafide wraca z nowym albumem - ta informacja zelektryzowała środowisko hip-hopowe. Wraz z ogłoszeniem startu przedsprzedaży krążka ROMANTIC PSYCHO, raper powrócił do mediów społecznościowych. Za pośrednictwem funkcji stories, zamieścił on serię zdjęć z popularnymi artystami. Czy w taki sposób chciał poinformować swoich obserwujących, kogo usłyszą na jego krążku? Szczegóły na ESKA.pl.

Quebonafide - nowy album, którego tytuł to ROMANTIC PSYCHO, stał się hitem, zanim ujrzał światło dzienne. W piątek, 7 lutego, Quebo niespodziewanie wypuścił tytułowy singiel, zapowiadający nadchodzące wydawnictwo. W niespełna dobę, utwór z gościnnym udziałem Taco Hemingwaya pokonał w najważniejszych notowaniach najnowsze kawałki Maty, Eminema czy Nicki Minaj. Idąc za ciosem, w poniedziałek 10 lutego, raper udostępnił kolejny numer - Jesień, w którym u jego boku pojawiła się wokalistka, a zarazem życiowa partnerka - Natalia Szroeder. W klipie stworzonym do kawałka, artysta zaskoczył całkowicie odmienionym wizerunkiem, nawiązującym do czasów, gdy jeszcze nie był znany.

Wraz z udostępnieniem nowych kawałków, Quebo powrócił do mediów społecznościowych. Raper pozostawał nieaktywny w sieci od września 2019 roku, kiedy to świat obiegła informacja o śmierci jego wielkiego idola - Mac Millera. Już w pierwszych dniach po zaprezentowaniu światu kawałków ROMANTIC PSYCHO i Jesień, na jego insta stories pojawiła się seria zdjęć z popularnymi artystami muzycznymi. Każde z nich było opatrzone podpisem w podobnym stylu. Czy to przypadek? Wszystko wskazuje na to, że nie!

Quebonafide - nowa płyta pełna gości?

W Stanach Zjednoczonych, połączenia takie jak Eminem i Rihanna, Ariana Grande i Mac Miller czy Britney Spears i G-Eazy nikogo nie dziwią. W Polsce, do tej pory, przedstawiciele sceny hip-hopowej rzadko decydowali się jednak na połączenie swoich sił z artystami komercyjnymi. Czy Quebonafide postanowił to zmienić? Raper nigdy nie bał się podejmować ryzyka, więc jak nie on, to kto?

Choć nic nie jest jeszcze potwierdzone, śmiemy przypuszczać, że seria zdjęć ze znanymi osobami nie jest dziełem przypadku. Quebonafide pozował na Instagramie między innymi z Michałem Szpakiem, Darią Zawiałow, Julią Wieniawą oraz Mrozem. Czy to właśnie ich usłyszymy w kolejnych singlach z ROMANTIC PSYCHO? Wszystko powinno wyjaśnić się w najbliższym czasie!

Najnowsze