Kasia Skrzynecka

i

Autor: AKPA

twoja twarz brzmi znajomo

Szokująca prawda o "TTBZ". To uczestnicy sami wybierają piosenki? Skrzynecka się wygadała!

2024-02-04 12:42

Program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" już od 10 lat podbija serca widzów. Przed nami jego jubileuszowa, 20. edycja. Za kulisami wiosennej ramówki Polsatu Katarzyna Skrzynecka, uczestniczka, a niegdyś jurorka formatu, zdradziła prawdę dotyczącą losowania piosenek. Tego mogliście nie wiedzieć!

Program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zagościł na antenie Polsatu w 2014 roku. Nikt z biorących w nim udział uczestników nie przypuszczał chyba, że okaże się on tak wielkim sukcesem. W sumie format doczekał się aż dwudziestu edycji, z czego ta najnowsza, jubileuszowa, odbędzie się pod hasłem "Najlepsi". Z okazji tak dużego jubileuszu, producenci formatu zadecydowali o przywróceniu zwycięzców i finalistów poprzednich odsłon. W 20. edycji "TTBZ" zobaczymy między innymi zwyciężczynię 1. edycji - Katarzynę Skrzynecką, która przez lata pełniła w nim również rolę jurorki. Tylko u nas aktorka i wokalistka zdradziła sekret produkcji. Jak się okazuje, uczestnicy mają wpływ na to, jaką piosenkę zaprezentują w danym odcinku. Wiemy, jak to wygląda!

O tym fakcie z życia Skrzyneckiej wie mało kto. Przed laty pokonała Edytę Górniak. To wielkie wyróżnienie!

ramówka polsatu Katarzyna Skrzynecka Wywiad Eska

Skrzynecka zdradziła sekret "TTBZ"

W każdym odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" odbywa się losowania. Uczestnicy dowiadują się wtedy, w jaką rolę wcielą się w kolejnym tygodniu. Co natomiast z przydzielonymi piosenkami? Katarzyna Skrzynecka zdradziła nam, że o ile gwiazdy nie mają wpływu na to, kim będą, tak wspólnie z produkcją wybierają wykonywany przez nie w odcinku kawałek muzyczny.

Pracujemy nad tym wszystkim wspólnie, żeby znaleźć taki utwór, w którym gardło jest w stanie zabrzmieć jak najlepiej, bo każdy z nas ma swoje możliwości wokalne, swoją barwę głosu. Piosenki jednego artysty w wykonaniu moim czy kogokolwiek z kolegów zabrzmią bardzo podobnie, a już inna piosenka tego samego artysty nie zmieści się w naszym gardle w ogóle. Tzn. zaśpiewamy, ale nie będzie to podobne. Trzeba poszukać wtedy takiego utworu, który najlepiej wypadnie na scenie w wykonaniu danej osoby - wyznała.

Wiedzieliście, że to tak wygląda?