Szansa na Sukces Eurowizja 2020 - odcinek 1: UCZESTNICY. Kto wystąpi?

2020-02-02 13:35 RW
Szansa na Sukces Eurowizja 2020 - odcinek 1: UCZESTNICY. Kto wystąpi?
Autor: WBF Szansa na Sukces Eurowizja 2020 - odcinek 1: UCZESTNICY. Kto wystąpi?

Szansa na Sukces Eurowizja 2020 odcinek 1 wyłoni pierwszą osobę, która pojawi się w wielkim finale specjalnego wydania formatu Telewizji Polskiej. Kto wystąpi w pierwszym odcinku, który w telewizji pokazany będzie na początku lutego? Przekonajcie się już teraz i poznajcie najważniejsze szczegóły - na ESKA.pl

Szansa na Sukces Eurowizja 2020 - uczestnicy 1. odcinka są już znani! Kto wystąpił na scenie i rozpoczął walkę o bilet uprawniający do reprezentowania Polski na 65. Konkursie Piosenki Eurowizji? Lista do sprawdzenia w tym miejscu na ESKA.pl. 19 stycznia, to dzień, na który z dużą niecierpliwością czekali eurowizyjni fani. Wtedy to w budynku przy ulicy Woronicza 17 odbyła się pierwsza część nagrań do specjalnego wydania Szansy na Sukces. Występy uczestników walczących o reprezentowanie naszego kraju ocenili artyści, którzy w przeszłości pojawili się na tym międzynarodowym konkursie. W jury zasiedli: Cleo, która w 2014 wystąpiła z hitem My Słowianie (We Are Slavic), Michał Szpak, który w 2016 na scenie w Sztokholmie zaśpiewał Color of Your Life, a także o Andrzej Gromala (Gromee), czyli reprezentancie Polski w 2018 roku z hitem Light Me Up.

Szansa na Sukces Eurowizja 2020 - uczestnicy odcinek 1

Cztery odcinki Szansy na Sukces wyłonią reprezentanta Polski na Eurowizję 2020. Odcinek finałowy, który odbędzie się na żywo, poprzedzą nagranie 19, 20 i 21 stycznia tzw. Przesłuchania. W każdym z trzech nagranych odcinków pojawi się 7. uczestników. Pierwszy odcinek wyemitowany zostanie w telewizji 2 lutego 2020. Usłyszymy w nim największe hity zespołu Abba.

Kto pojawi się w 1. odcinku Szansy na Sukces - Eurowizja 2020? Oto pełna lista:

  • Emilia Sanecka z zespołu Daj To Głośniej
  • Kasia Dereń
  • Patryk Skoczyński
  • Sargis Davtyan
  • Amelia Andryszczuk
  • Maja Hyży
  • Siostry Szlachta
Najnowsze