Szansa na sukces 18.09.2022 - uczestnicy i piosenki. 3. odcinek preselekcji do Eurowizji Junior

2022-09-16 13:20
Szansa na sukces - Eurowizja Junior
Autor: AKPA Szansa na sukces - Eurowizja Junior

Szansa na sukces to program, w którym zostanie wybrany tegoroczny reprezentant Polski na Eurowizji Junior. Wielki finał, podczas którego poznamy zwycięzcę, odbędzie się 25 września. Tydzień wcześniej widzowie zobaczą ostatni półfinał. Kto w nim wystąpi? Jakie piosenki zaśpiewają uczestnicy? Mamy odpowiedzi na te pytania.

Szansa na sukces wyłoni reprezentanta Polski na Eurowizję Junior 2022. Fani konkursu już od kilku tygodniu śledzą nowe odcinki, w których mogą poznać kandydatów. Do tej pory utalentowane dzieci wykonały międzynarodowe hity oraz polskie piosenki z juniorskiej Eurowizji. Usłyszeliśmy takie utwory jak Rain On Me, Easy On Me, Run, Hold My Hand, Dynamite, Mój Dom, Superhero, Anyone I Want To Be, Share The Joy czy I''l Be Standing. Znamy także pierwszych finalistów. W ostatecznym starciu o wyjazd do Armenii na pewno pojawią się Natalia Smaś, Aleksander Maląg i Laura Bączkiewicz. Co czeka nas w 3. odcinku? Mamy dla was listę uczestników oraz piosenek, które zaśpiewają.

ZOBACZ TAKŻE: Eurowizja Junior 2022 zostanie odwołana? Sytuacja w Armenii zaniepokoiła fanów konkursu

Sara James - tak wyglądała jej droga do finału America's Got Talent

Szansa na sukces - odcinek 3. Uczestnicy i piosenki

W 3. odcinku uczestnicy zaśpiewają znane piosenki z Eurowizji dla dorosłych.

  • Ida Wargskog - If I Were Sorry
  • Aleksander Szwarnowiecki - Waterloo
  • Beniamin Nawrocki - Fairytale
  • Kinga Kipigroch - Euphoria
  • Alicja Smyk - Light Me Up
  • Antonina Kraszewska - Save Your Kisses For Me
  • Julia Kowalska - Arcade
Źródło: Dziennik Eurowizyjny

Eurowizja Junior 2022 - kiedy i gdzie?

Eurowizja Junior 2022 ma odbyć się 11 grudnia. Jako miejsce organizacji wybrano Kompleks Sportowo-Koncertowy im. Karena Demircziana w Erywaniu, stolicy Armenii. Więcej szczegółów o tegorocznym show poznamy wkrótce.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze