Justyna Steczkowska - syn

i

Autor: AKPA

Eurowizja 2024

Syn Justyny Steczkowskiej chce na Eurowizję. Będzie reprezentował ten kraj

2023-11-15 9:47

Leon Myszkowski jest świetnie zapowiadającym się DJ, który nie ukrywa, że w sferze jego marzeń leży podbicie Eurowizji. Jak przyznał, zamierza swoje cele zrealizować, dlatego już teraz zabrał się do ciężkiej pracy. Okazuje się jednak, że nie będzie on reprezentował Polski.

Choć do Eurowizji 2024 zostało jeszcze trochę czasu, to coraz więcej mówi się o potencjalnych kandydatach do reprezentowania poszczególnych państw. Podobnie jest w Polsce. Nie wiemy jeszcze, w jaki sposób zostanie wybrany artysta, który poleci do Malmö, by zaśpiewać na wielkiej scenie, jednak pojawiają się już pierwsze typy i sugestie. Niedawno pisaliśmy o tym, że Justyna Steczkowska poważnie zastanawia się nad stworzeniem eurowizyjnego hitu, który miałby zrobić wielkie show i być przepustką do ścisłego finału. Teraz okazuje się, że jej syn ma podobne plany. 

IGNACY vs. HITY 2003. Jego wiedza muzyczna jest szokująca!

Justyna Steczkowska - syn

Leon Myszkowski spełnia się jako DJ, który zajmuje się nie tylko miksowaniem muzyki, ale również jej tworzeniem. Syn Justyny Steczkowskiej występuje na najważniejszych scenach klubowych w Polsce i nie ukrywa tego, że chciałby spróbować swoich sił w Konkursie Piosenki Eurowizji. Co ciekawe, nie zamierza startować w polskich preselekcjach. Leon powalczy o prawo do reprezentowania innego kraju. W rozmowie z Pudelkiem, zdolny producent wyznał, o który dokładnie chodzi.

Z Markusem, z którym właśnie wydajemy singiel "One Night" będziemy robić też utwór na Eurowizję reprezentujący Łotwę

Syn divy jest członkiem duetu Mike & Laurent, który na swoim koncie ma wiele sukcesów oraz znakomitych singli i telewizyjnych występów.