Justyna Steczkowska

i

Autor: AKPA

Gwiazdy

Justyna Steczkowska w bikini zachwyca fanów. Ma sylwetkę nie z tej ziemi!

2023-08-15 9:29

Patrząc na Justynę Steczkowską można pomyśleć, że czas się dla niej zatrzymał. Jej przepiękna uroda oraz szczupła, wysportowana sylwetka robią ogromne wrażenie. Diwa nie ukrywa tego, że swój wygląd zawdzięcza ciężkiej pracy i wielu wyrzeczeniom. Teraz postanowiła pokazać się w stroju kąpielowym. Artystka wygląda w nim obłędnie!

Diwa zachwyca nie tylko talentem, ale także znakomitą figurą, którą którą chętnie eksponuje w obcisłych kreacjach scenicznych. Patrząc na jej smukłe, wysportowane ciało trudno uwierzyć w to, że Justyna Steczkowska ma 51 lat. Artystka od dłuższego czasu stara się systematycznie wrzucać na swojego Instagrama relacje, w których opowiada o najnowszych projektach oraz celach zawodowych. Trzeba przyznać, że gwiazda jest naprawdę zapracowaną kobietą. Na szczęście zdarzają się też momenty nieco bardziej błogie i sielankowe. Mowa oczywiście o odpoczynku z najbliższymi i naładowaniu baterii przed kolejnymi projektami. 

Hity Lata 2023 - te piosenki będą królować w te wakacje!

Justyna Steczkowska - figura

Artystka czaruje nie tylko szeroką skalą głosu, wyliczoną na aż cztery oktaw, ale także przepięknym, wysportowanym ciałem. Figura Justyny Steczkowskiej jest nie z tej ziemi. Nie jest żadną tajemnicą, że gwiazda jest za pan brat z siłownią i ćwiczeniami. Jej sceniczne kreacje niemal zawsze podkreślają znakomicie wysportowaną sylwetkę. Tym razem jednak postanowiła zrzucić ubrania i zaprezentować swoją formę w pięknym bikini. Jej smukłe nogi, widoczne mięśnie na brzuchu oraz wcięcie w talii udowadniają, że diwa nie należy do osób, które chodzą na siłownię tylko po to, by zrobić sobie na niej zdjęcie. Strój kąpielowy, w który wskoczyła, znakomicie podkreśla jej wakacyjną opaleniznę.

Justyna Steczkowska

i

Autor: Instagram/justynasteczkowska
Justyna Steczkowska

i

Autor: Instagram/justynasteczkowska