Sylwia Przybysz

i

Autor: https://www.youtube.com/watch?v=5yNzOC-Zooo, Instagram/sylwiaprzybysz

Influencerzy

Sylwia Przybysz pokazała, jak zmieniło się jej ciało w ciąży. Ostatni kadr rozczula!

2023-06-10 11:10

Życie Jana Dąbrowskiego i Sylwii Przybysz zmieniło się, odkąd na świat przyszła ich wyczekiwana, trzecia córka. Młodzi rodzice dzielą się swoim szczęściem ze swoimi obserwatorami i chętnie uchylają rąbka tajemnicy na temat ich życia prywatnego. Teraz szczęśliwa mama postanowiła podzielić się tym, jak zmieniało się jej ciało w ostatnich tygodniach ciąży. Ostatni kadr rozczula!

Sylwia Przybysz jest dumną mamą trzech szczęśliwych córeczek. Wraz ze swoim mężem, Janem Dąbrowskim, chętnie dzieli się kadrami z życia prywatnego, na których możemy zobaczyć szczęśliwą rodzinę cieszącą się sobą nawzajem. Po tym, jak mała Jaśmina przyszła na świat, influencerka zdecydowała się wrzucić na swojego Instagrama wideo, które natychmiastowo oczarowało jej obserwatorów. Mama Poli, Neli i Jaśminy postanowiła odtworzyć jeden z trendów, na którym kobiety pokazują, jak zmieniało się ich ciało w ciąży. Sylwia Przybysz wybrała kilka krótkich filmików z ostatnich tygodni ciąży i połączyła je w całość. Urocze nagranie zachwyciło fanów, którzy są pod wrażeniem tego, jak niesamowitą metamorfozę jest w stanie przejść kobieta, by urodzić dziecko.

Jessica Mercedes chce umówić się z Jaredem Leto. Udało jej się nawiązać kontakt z jego asystentką!

Kultowe piosenki z bajek | Dokończ Piosenkę #9

Sylwia Przybysz - ciąża

Trzecia ciąża Sylwii Przybysz była szeroko komentowana nie tylko przez jej fanów, ale także przez znajomych z branży. Wszyscy nie mogli się doczekać, aż ich córeczka się urodzi. W końcu, po dziewięciu miesiącach, na świat przyszła mała Jaśmina. Dumni rodzice chętnie wrzucają na swoje media społecznościowe kadry z całą zgrają swoich pociech, a fani zachwycają się tym, jak szczęśliwą rodzinę tworzą. Pod koniec ciąży infuencerka zdradziła, że mierzy się z napadami lękowymi spowodowanymi tym, że obawia się o zdrowie swojej pociechy.

Honorata Skarbek wkręcona przez fana. Nie mogła uwierzyć w to, co słyszy

Dzieciaczki mieliśmy w żłobku i one przynosiły non stop różne choroby do domu. Większość chorób w ciąży jest niebezpieczna dla matki i dziecka, i jak zdajesz sobie z tego sprawę, że na coś zachorowałaś (...) Jak byłam w pierwszym trymestrze i wiedziałam, że rozwijają się wszystkie organy: ręce, nogi. Ta świadomość, że nie wiesz, czy będzie wszystko ok.

Wokalistka, podczas rozmowy z Wersow, przyznała, że trzecia ciąża była dla niej naprawdę ciężka. Dodała, że pierwszą przeszła niemal bez żadnych dolegliwości. Przy drugiej doskwierały jej silne bóle kręgosłupa. Z kolei przy trzecim dziecku zmagała się z zupełnie nowymi problemami. Jan Dąbrowski podkreślał wielokrotnie, że jego żona jest niesamowicie silną kobietą, która potrafi poradzić sobie ze wszystkimi przeciwnościami losu. Tak było i tym razem. Teraz, kiedy już Jaśmina jest z nimi w domu, młoda mama postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami uroczym filmikiem, w którym pokazuje, jak zmieniało się jej ciało pod koniec ciąży. Fani są zachwyceni nagraniem.

Piękna i szczęśliwa mama 😍 Zarówno w ciąży jak i już z córeczką na rękach ❤️❤️

I na końcu najpiękniejszy dar jaki może być 😍♥️

Ale spory brzuszek miałaś 😮 przepięknie wyglądasz na końcu i pięknie Ci w tej sukience 🩷