Honorata Skarbek

i

Autor: AKPA, https://www.tiktok.com/@kubagrochmalski/video/7238960300467178778?_r=1&_t=8d0PygbrvcQ

Gwiazdy

Honorata Skarbek wkręcona przez fana. Nie mogła uwierzyć w to, co słyszy

2023-06-09 10:37

Śpiewać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej - tekst Jerzego Stuhra zostanie z nami na zawsze. Tym razem idealnie pasuje on do tego, co zrobił Jakub, fan Honoraty Skarbek. Kiedy ta stała i rozmawiała ze swoją koleżanką, on uraczył ją wykwintnym wokalem. Reakcja Honey wygrywa!

Honorata Skarbek kompletnie nie spodiewała się tego, że jeden z jej fanów postanowił ją mocno wkręcić. Jej mina i zdziwienie wyrażają więcej, niż tysiąc słów! Gwiazda nie mogła uwierzyć w to, co słyszy, jednak wykazała się ogromną sympatią i zrozumieniem, przez co udowodniła swoim fanom, jak pozytywnym człowiekiem jest. Honey Skarbek aż zaniemówiła z wrażenie po tym, jak jej fan zaczął śpiewać specjalnie dla niej. Wszystko poszłoby zgodnie z planem gdyby nie to, że mężczyzna nie posiada aż takich zdolności wokalnych i talentu, jak jego idolka. Zresztą, sami posłuchajcie!

Wersow mocno inspirowała się sanah. Fani zauważyli ten szczegół od razu!

"Zaśpiewasz to wybierasz kolejną piosenkę!" | Dokończ piosenkę 18 #Sanah

Honorata Skarbek - fan

Gwiazda była w trakcie rozmowy z jedną ze swoich koleżanek, kiedy to podbiegł do niej jeden z tiktokerów - Jakub Grochmalski i zapytał się, czy może zaśpiewać jej piosenkę. Honorata wyglądała na naprawdę zaskoczoną, jednak chętnie zgodziła się na taką propozycję. Kuba zdecydował się na wybór utworu z repertuaru gwiazdy i niemal od razu rozpoczął swoje show. Sabotaż w jego wykonaniu brzmi... całkiem oryginalnie! Potwierdza to również reakcja wokalistki.

Małgorzata Kożuchowska w różowych włosach! Jest nie do poznania

O wow!

Hahahaha kocham, do tej pory przecieram uszy z wrażenia

W komentarzach pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy dotyczących tego, jak zachowała się Honorata. Fani również nie omieszkali się zareagować na wokal Kuby.

Super Kuba 🔥🔥 Ale proszę już wystarczy 😁😁🔥🔥🔥🔥

talent😭😭czekam na koncert

Cudowne XD