Sylwia Lipka, Sandra Czuraj i Julka Grabowska śpiewają o nieodwzajemnionej miłości [WIDEO]

Sylwia Lipka, Sandra Czuraj i Julka Grabowska śpiewają o nieodwzajemnionej miłości [WIDEO]
Autor: screen z wideo na YouTube: Sylwia Lipka - Dlaczego? (ft. Sandra Czuraj, Julka Grabowska) / YouTube.com/Sylwia Lipka Sylwia Lipka, Sandra Czuraj i Julka Grabowska śpiewają o nieodwzajemnionej miłości [WIDEO]

Sylwia Lipka zaprosiła do współpracy Sandrę Czuraj oraz Julkę Grabowską i wspólnie stworzyły utwór Dlaczego? Singiel opowiada o nieodwzajemnionej miłości. Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl!

Sylwia Lipka, jeszcze na początku października 2020 występowała w programie Taniec z Gwiazdami, jednak choroba przerwała jej udział w show. Obecnie artystka skupia się przede wszystkim na muzyce. Dlatego właśnie teraz postanowiła zaprezentować piosenkę Dlaczego?, która została nagrana już w marcu.

Sylwia jest autorką tekstu. Jak ona interpretuje utwór Dlaczego? - 

Nie mamy kontroli nad naszymi uczuciami, przez co czasem obdarzamy nimi niewłaściwe osoby, które łamią nasze serca. Przez myśl przechodzą wtedy myśli na temat tego, co możemy zmienić, by druga osoba nas zauważyła, jednak prawda jest taka, że nawet jeśli bardzo chcemy - nie jesteśmy sobie pisani i warto odpuścić, by oszczędzić sobie cierpienia…

Sylwia Lipka - piosenka Dlaczego?

W nagraniu gościnnie udzielają się Sandra Czuraj, która należy do ekipy Young Stars Team i ma na swoim koncie dwa solowe utwory - Really High oraz Jestem tutaj nowa, a także Julka Grabowska, która zadebiutowała singlem Do Gwiazd. 

Najnowsze