Polska nie wygra Eurowizji Junior 2020? Internauci mają swoją teorię

Polska nie wygra Eurowizji Junior 2020? Internauci mają swoją teorię
Autor: CapitalPictures/FaceToFace/REPORTER / EAST NEWS Polska nie wygra Eurowizji Junior 2020? Internauci mają swoją teorię

Im bliżej Eurowizji Junior, tym więcej emocji! Internauci twierdzą, że Polska nie wygra trzeci rok z rzędu podrzucając kilka argumentów. Poznajcie zdanie komentujących Konkurs dla Dzieci - na ESKA.pl.

Spis treści

  1. Eurowizja Junior 2020 - zwycięstwo Polski

Polska nie wygra Eurowizji Junior 2020 - taka opinia krąży w internecie, wzbudzając jednocześnie ogromne emocje. Dlaczego internauci tak twierdzą? Jedno z mocniejszych uzasadnień związane jest z poprzednimi zwycięstwami naszego kraju na tym prestiżowym wydarzeniu. Dwa lata temu, historycznie po raz pierwszy, wygrała Roksana Węgiel. W 2019 roku, bezprecedensowo, wygrała Viki Gabor dając Polsce drugie z rzędu zwycięstwo. Wiele osób twierdzi, że nie jest możliwe, by po tych wielkich sukcesach Polska wygrała trzeci rok z rzędu. Uważają, że wiele krajów zrezygnowałoby z wysyłania swojego reprezentanta na konkurs w przyszłych latach. Internauci uważają, że zwycięstwo Polski wzbudziłoby wśród niektórych państw startujących poczucie "braku sensu startowania". Argumentów, że nasz kraj nie wygra Konkursu Piosenki Eurowizji 2020 jest jednak znacznie więcej. 

Eurowizja Junior 2020 - zwycięstwo Polski

Zwycięstwo Polski na Eurowizji Junior jest w rękach jurorów, ale również internautów. Głosy są bowiem podzielone 50/50. Są jednak opinie internautów, że tak się nie stanie i jest to przesądzone. Oczywiście należy podchodzić do nich z dużym dystansem, ponieważ wszystko stanie się jasne 29 listopada. Pomijając argument, że Polska nie ma szans wygrać, bo wygrywała już dwa lata z rzędu - pojawiają się teorie, że:

  • Internauci twierdzą, że po protestach hiszpańskich fanów na Twitterze, iż Polska nie powinna wygrać dwa lata z rzędu, nikt już się nie ugnie. Uważają, że Polska będzie nisko oceniana przez jurorów, by po głosowaniu online (w którym polscy internauci nie mają sobie równych), nasz kraj nie zajmował 1. miejsca. 
  • Internauci twierdzą, że Polska nie wygra trzeci rok z rzędu Eurowizji, bo nie będziemy chcieli kolejny raz organizować wydarzenia. Warto jednak zaznaczyć, że w przypadku Eurowizji Junior - zwycięski kraj nie ma obowiązku organizacyjnego, a jedynie możliwość.
  • Są internauci, którzy twierdzą, że Eurowizja Junior to dla Polski niepotrzebne wydarzenie. Bardziej śmiałe osoby uważają, że Eurowizja Junior wzbudza u najmłodszych niezdrową rywalizację. 

Ostatecznie patrząc na inne czynniki, Polska ma ogromne szanse na wygraną Eurowizji Junior. Świadczy o tym doskonała produkcja piosenki I'll Be Standing, za którą odpowiada Gromee. Polska jest również faworytem ekspertów, chociażby ze względu na wyświetlenia teledysku eurowizyjnego utworu. W momencie, gdy Francja zgarnęła ponad 193 tysiące wyświetleń w 10 dni, Hiszpania 290 tysięcy wyświetleń w 17 dni, Ala Tracz w trzy dni osiągnęła 269 tysięcy odsłon!

Co więcej, Europejska Unia Nadawców nie usunęła z regulaminu zapisu związanego z możliwością głosowania na swój kraj. W związku z tym, trzymamy kciuki, że polscy fani Eurowizji Junior zmobilizują się i licznie oddadzą głosy na polską propozycję! Wszystko w waszych rękach!

Ala Tracz wygra Eurowizję Junior?! Roksana Węgiel szczerze o szansach Polski!
Najnowsze